Ubytovanie v tichej časti obce Terchová

pobyt od nedele do piatka minimalne na 2 noci pre dve osoby cena na noc pre oboch 30€

Rekreačný domček Tižina je situovaný uprostred nádhernej prírody Národného parku Malá Fatra, v tichej a pokojnej časti rázovitej dedinky Terchová, vo vzdialenosti približne 3,8 km od centra obce. Blízke okolie ubytovania poskytuje našim hosťom bohaté možnosti rekreácie, športového vyžitia, turistických a cyklistických trás či návštevu kultúrnych a historických pamiatok.

Ponúkame Vám pohodlné ubytovanie v príjemne zariadenom samostatnom rekreačnom domčeku, ktorý sa nachádza na spoločnom pozemku s majiteľom ubytovania. Domček disponuje celkovou kapacitou 7 lôžok. Na poschodí sú hosťom k dispozícii tri spálne, dve dvojlôžkové izby a jedna väčšia troj-lôžková izba. Vo výbave jednej z dvojlôžkových izieb je televízor so satelitným príjmom. Pri spálňach nechýba komfortná kúpeľňa s vaňou a toaletou. Prízemie rekreačného domčeku je tvorené spoločenskou miestnosťou s pohodlnou pohovkou a televízorom so satelitným príjmom, ktorá je súčasne prepojená s kompletne vybavenou kuchyňou s barovým pultom a jedálenskou časťou. Na prízemí máte taktiež možnosť využívať druhú kúpeľňu so sprchovým kútom a toaletou. V celom objekte je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet. Vo vnútri objektu nie je mobilný signál.

K domčeku prislúcha príjemná priestranná terasa so záhradným posedením s možnosťou grilovania na záhradnom grile. Parkovanie je možné priamo pri ubytovaní. Náš rekreačný domček Tižina poskytuje svojím zákazníkom plnohodnotný komfort a pohodlie, veríme preto, že sa u nás budete cítiť skutočne výborne. Tešíme sa na Vás.