Ubytovanie pri lyžiarskom stredisku

Rekreačný objekt Vila Kamila v Terchovej sa nachádza na okraji obce Terchová (zo smeru od Žiliny). Zrekonštruovaná časť pre ubytovanie a nová časť pre športové vyžitie sú v dokonalej súhre pre pobyt rodín s deťmi, staršie aj mladšie dvojice, pre romantické posedenie pri ohni, relax vo vírivke i v saune.

Okolie je ešte vábnejšie. Nádherné skalnaté pohorie Malej Fatry s adrenalínovými turistickými chodníkmi, ale aj s príjemnými cestičkami pre menej zdatných turistov. Blízkosť wellness centra Terchovec s bowlingom a 18 m bazénom, lyžiarskeho strediska Vrátna Free Time Zone, kabínkovej lanovky do Snilovského sedla pod Malý fatranský Kriváň a Chleb. Samozrejme sú aj rôzne iné lákadlá pre turistov, vrátane spoločenských akcií ako sú Jánošíkove dni alebo Terchovský Budzogáň.

Hosťom ponúkame ubytovanie počas celého roka v 7 samostatných izbách s celkovou kapacitou 21 postelí + 4 prístelky. Izby sú dvojposteľové, trojposteľové a štvorposteľové s možnosťou využitia prísteliek. Súčasťou výbavy každej izby je televízor, rýchlovarná kanvica, chladnička, vlastné sociálne zariadenie so sprchou a toaletou ako aj šálky a podšálky na prípravu chutnej kávy a čaju. Pre hostí je pripravená taktiež spoločenská miestnosť s krbom a veľká priestranná jedáleň.

Náš areál je vhodný aj pre menšie skupiny priateľov. Má viac možností na oddych a relax. Prekrytá terasa s umelým povrchom, šípkami, kalčetom, biliardom ale aj umelá trávnatá plocha pre bedminton, volejbal, malý futbal a iné hry dospelých aj detí sú u nás k dispozícii. Rovnako využijete aj letná kuchyňa s možnosťou posedenia pri varení gulášu alebo grilovaní rôznych dobrôt. A to je len na pár krokov zo záhrady, kde je mnoho možností na sedenie, polihovanie aj plahočenie v exteriérovej vírivke.