Veľmi pekná chata v nádhernom prostredí

Horskú chatu Ladonhora nájdete v nádhernom tichom prostredí pri lese vo Vadičovskej doline. Je priam predurčená na strávenie príjemného oddychu a relaxu v kruhu rodiny a priateľov. Poskytuje dostatok súkromia, ale aj veľa možností trávenia aktívnej dovolenky. Na svoje si tu prídu milovníci prechádzok, horskej turistiky a cyklistiky. Len 650 metrov od chaty sa nachádza rekreačné stredisko Vadičov s lyžiarskym vlekom, tenisovým kurtom, športovými ihriskami, zábavným detským parkom, zorbingom či minizoo.

Našim hosťom ponúkame pohodlné ubytovanie v komfortne zariadenej chate s celkovou kapacitou 14 osôb. V chate je Vám k dispozícii spoločenská miestnosť s krbom, televízorom, DVD prehrávačom a barovým stolom so stoličkami. Samozrejmosťou chaty je kompletne zariadená kuchyňa s jedálenskou časťou, v ktorej si môžete bezproblémovo uvariť chutné domáce jedlá. Pre deti máme pripravenú galériu s detským kútikom s množstvom hračiek, v ktorej je taktiež možnosť jednej prístelky na rozkladacej dvojsedačke. V podkroví chaty nájdete štyri útulné spálne so strešným oknom. Jedna je dvojlôžková, jedna trojlôžková a dve štvorlôžkové. Samozrejmosťou chaty je spoločná väčšia kúpeľňa s dvoma sprchovými kútmi a toaletou a jedna samostatná toaleta.

Pri chate nechýba vonkajšie posedenie v altánku, záhradný krb, ohnisko s kotlíkom a drevené sedenie v lese. Parkovanie pre 4 až 5 áut je možné priamo pri chate. Tešíme sa na Vašu návštevu.