Nadštandardne vybavený penzión

Penzión Šuštiak nájdete v Národnom parku Malá Fatra v obci Terchová, časť Vyšné Kamence. Lokalita je vhodná na turistiku, cykloturistiku, výlety i lyžovanie. Hosťom ponúkame plnohodnotne vybavené izby s veľkým množstvom doplnkových služieb. K dispozícii sú dvoj, troj a štvorlôžkové izby s možnosťou prísteliek. Na každej izbe je malý kuchynský kútik s elektrickým varičom alebo kanvicou a chladničkou, tiež s jedálenským stolíkom so stoličkami. Všetky izby majú vlastné sociálne zariadenie (sprchovací kút a umývadlo). Samozrejmosťou je televízor, satelit. Niektoré izby majú aj balkón.

Na dvoch poschodiach sú veľké kuchyne vhodné na prípravu vlastnej stravy. Pre posedenia väčších skupiniek sú pripravené spoločenské miestnosti s kuchyňou alebo krbom. Tu môžete stráviť príjemný večer aj za nepriaznivého počasia a dobre sa zabaviť. Zahrať si môžete biliard či šípky.

Po náročných turistických výstupoch, keď potrebujú unavené kĺby a svaly zmierniť únavu môžete využiť na regeneráciu síl saunu s kompletným príslušenstvom.

V letných mesiacoch je pre hostí pripravený krytý presklený bazén a posedenie v priestrannej a upravenej záhrade s altánkom, vonkajším ohniskom, skalkami a jazierkom. Vďaka veľkej záhrade máte dostatok priestoru na loptové hry. Pre deti je pripravené veľké detské ihrisko (hojdačky, šmýkačky, preliezky, trampolína...). U nás si príde na svoje každý návštevník.