Chata pri vleku, pre lyžiarske zájazdy!

V malebnej kysuckej obci Ochodnica, priamo pri vleku a zároveň neďaleko autobusovej a vlakovej stanice, je situovaná Chata Štart. Chata je vhodná najmä pre skupinové pobyty, výlety, tábory a lyžiarske zájazdy.

Ak Vás zaujala prekrásna kysucká príroda a pokojné prostredie Kysúc, u nás ste na tom správnom mieste. V lete si užijete voľné chvíle turistikou, cyklistikou, prechádzkami do lesa, kde si nazbierate lesné plody i hríby. Odporúčame Vám aj výlety do Žiliny, Čadce, susedných Čiech a Poľska. V zime si zalyžujete na svahoch lyžiarskych stredísk Ski Šerkov Ochodnica (priamo pri chate), Veľké Ostré a Snow Sun Vadičov.

Chata Štart je celoročne dostupná a ponúka Vám ubytovanie s celkovou kapacitou 35 lôžok vrátane dvoch variabilných prísteliek v týchto izbách:
- jedna 2-lôžková izba s vlastnou kúpeľňou a balkónom,
- jedna 3-lôžková izba s vlastnou kúpeľňou a balkónom,
- dve 4-lôžkové izby s vlastnou kúpeľňou a balkónom,
- jedna 4-lôžková izba so spoločnou kúpeľňou,
- dve 8-lôžkové izby so spoločnou kúpeľňou.

Ubytovanie je rozdelené na dve časti. V prvej časti je situovaná jedna 4-lôžková izba a dve 8-lôžkové izby, pre ktoré sú pripravené spoločné tri sprchovacie kúty a tri toalety. Druhú časť ubytovania tvorí 2-lôžková izba, 3-lôžková izba a dve 4-lôžkové izby. Súkromné kúpeľne v týchto izbách sú vybavené sprchovacím kútom a toaletou. V celej chate je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Pre našich hostí je k dispozícii spoločenská miestnosť s krbom, televízorom so satelitným príjmom, rádiom, DVD prehrávačom, stolným futbalom a rôznymi spoločenskými hrami. V prípade záujmu môžete využiť aj kuchynský kútik s mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou. V Chate Štart využijete služby recepcie, možnosť posedenia v bare alebo v reštaurácii, kde Vám na objednávku pripravíme raňajky, obedy i večere.

Počas príjemných dní si posedíte na dvoch terasách so slnečníkmi alebo pri ohnisku s typickými drevenými lavicami. Tu si okrem opekania uvaríte kotlíkový guláš alebo si na grilovacej mriežke ugrilujete vlastné špeciality. V areáli si zahráte basketbal, futbal a petangue. Vaše bicykle a lyže si odložíte v priestoroch na to určených a autá zaparkujete priamo pri chate. Už teraz sa tešíme na Váš pobyt v Chate Štart!