Chalupa na okraji obce, kúpacia kaďa :)

Chalupa na Hrbku je to pravé miesto pre Vašu dovolenku na Slovensku. Jej výhodná poloha Vám ponúka širokú škálu možností na trávenie voľného času. Chalupa sa nachádza len 7 km od Terchovej a 15 km od Žiliny, takže do prírody a ani do mesta nemáte od nás ďaleko. Pohorie Malej Fatry Vám v lete ponúka mnoho možností na turistiku a cykloturistiku. V zime si prídete na svoje v lyžiarskom stredisku Vrátna. Po náročnej túre či lyžovačke zrelaxujete v kúpacej kadi pod holým nebom na našej chalupe.

Prečo si vybrať dovolenku práve u nás?
Naša chalupa je konštruovaná tak, aby viaceré skupiny našich návštevníkov mohli tráviť čas spolu, no súčasne byť samostatní. Chalupa sa skladá z dvoch apartmánov - prízemný a podkrovný apartmán, ktoré sa prenajímajú zvlášť.

Prízemný apartmán má 3 samostatné 2-lôžkové spálne s manželskými posteľami a jednu 3-lôžkovú spálňu s manželskou posteľou a samostatným lôžkom. Nachádzajú sa tu aj 2 kúpeľne s WC, jedna prechodová izba s rozťahovacou pohovkou a kalčetom, veľká spoločenská miestnosť s krbom a rozkladacou pohovkou, TV (prémiové HD programy), internet a spoločenské hry. V kuchyni nájdete všetko potrebné vybavenie na ukuchtenie svojho obeda alebo večere (chladnička, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, elektrická trúba, elektrický sporák).
Max. počet osôb: 9, +3

V prípade ak sa rozhodnete pre podkrovný apartmán, ktorý má samostatný vchod, tak tu nájdete taktiež kuchyňu spojenú s obývacou izbou, kúpeľňu s WC a izbu so 4 lôžkami. V kuchyni nájdete rýchlovarnú kanvicu, chladničku, indukčný varič, mikrovlnnú rúru. V obývacej miestnosti je TV (prémiové HD programy), internet a vchod na balkón s výhľadom na záhradu.
Max. počet osôb: 4, +2

Areál chalupy je veľký, nájdete tu: obrovský altánok s krbom, záhradnú hojdačku, pieskovisko, šmykľavku pre deti. Ponúkame kúpanie sa v drevenej kadi pod hviezdnym nebom v každom ročnom období. Ak by ste sa rozhodli pre varenie guláša - k dispozícii je kotlík. Už teraz sa tešíme na Vašu návštevu!


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Fajčiarov