Ubytovanie za výborné ceny

Ubytovanie Gazdovský dom sa nachádza v obci Žiar, 11 km od Liptovského Mikuláša na úpätí Žiarskej doliny, jednej z najnavštevovanejších a turisticky najzaujímavejších dolín Západných Tatier.

Hosťom ponúkame ubytovanie v 6 samostatných izbách. Na prízemí je veľká spoločenská miestnosť s krbom, televízorom a kompletne zariadenou kuchyňou. V objekte sú 3 kúpeľne a 5x WC. Deti majú výbornú príležitosť spoznať život na gazdovstve v spoločnosti domácich zvierat. Po absolvovaní turistických prechádzok v širokom okolí, prípadne cyklistických výjazdoch na zapožičaných bicykloch, sa hosťom priam ponúka možnosť posedenia v záhrade objektu pri konzumácii vlastoručne pripravených špecialít na ohnisku či grile. Po dobrom jedle, zvlaženom vychladeným pivom, či vínom, spokojného hosťa to samozrejme láka ku zanôteniu si ľudovej piesne.

Ubytovanie je v prevádzke celoročne a je vhodné pre rodiny s deťmi a skupiny turistov a lyžiarov. Vzhľadom na kapacitu objektu a jeho dispozičné riešenie-spoločenská miestnosť s priľahlou plne vybavenou kuchyňou, možnosť podávania čapovaného piva, je predurčený pre využitie väčšími skupinami počas predĺžených víkendov i v mimosezóne, či na oslavu rodinných a iných spoločenských podujatí.