Prekrásny výhľad na Liptov a Nízke Tatry

Ubytovanie No 33 je situované v príjemnom pokojnom prostredí Liptova na konci tichej ulice malebnej podtatranskej obce Veterná Poruba. Priamo z okien rekreačného domu si môžete vychutnávať krásny panoramatický výhľad na juhovýchodnú stranu Nízkych Tatier. Blízke okolie ubytovania poskytuje našim hosťom bohaté možnosti aktívneho trávenia svojho voľného času. Venovať sa môžete podnikaniu množstva turistických a cyklistických túr, návšteve blízkych historických a kultúrnych pamiatok Liptova či relaxu na brehu neďalekej Liptovskej Mary alebo v termálnych bazénoch Aquaparku Tatralandia a Gino Paradise Bešeňová. Navštíviť sa určite oplatí aj blízku Žiarsku dolinu, kde sa môžete venovať jazde na koni alebo ochutnávke tradičných liptovských a salašníckych špecialit.

Našim hosťom ponúkame príjemné a cenovo výhodné ubytovanie v pekne zariadenom samostatnom rekreačnom domčeku, ktorý disponuje kapacitou 10 osôb. V objekte sú hosťom k dispozícii dva apartmány s kapacitou pre 5 osôb, vybavené vlastným vchodom a bezplatným WiFi pripojením na internet. V oboch apartmánoch nájdete trojlôžkovú spálňu s manželskou posteľou a jedným samostatným lôžkom. Okrem spálňovej časti môžete v každom z apartmánov využívať príjemnú spoločenskú miestnosť, ktorá je súčasne prepojená s plne vybaveným kuchynským kútikom vhodným na prípravu chutného stravovania (elektrický sporák s rúrou, chladnička, rýchlovarná kanvica, mikrovlnná rúra). K výbave spoločenských miestností patrí televízor so satelitným príjmom, rádio s CD prehrávačom a dve lôžka slúžiace pre pohodlné prespanie dvoch ďalších osôb. Samozrejmosťou každého apartmánu je taktiež vlastná kúpeľňa s toaletou. Apartmán na prízemí je plne prispôsobený pre ubytovanie hostí na invalidnom vozíku.

V podzemných priestoroch rekreačného domu môžu všetci ubytovaní hostia využívať aj spoločnú spoločenskú miestnosť s pohodlným posedením, televízorom so satelitným príjmom, rádiom a mini-kuchynkou. Pre oddych a relax Vám poslúži aj terasa s vonkajším posedením a možnosťou grilovania, opekania a varenia chutného kotlíkového gulášu. Spríjemniť Váš pobyt si môžete hraním stolného futbalu, elektronických šípok alebo využívaním záhradnej hojdačky, detského ihriska s pieskoviskom, detskou hojdačkou či trampolínou. Parkovanie je zabezpečené priamo pri ubytovaní.