Zrubová drevenička s krbom

DREVENICA u Vinklíka sa nachádza na Liptove pod vrcholkami Západných Tatier v malebnej dedinke Žiar. Svojim návštevníkom ponúka príjemné ubytovanie s krásnym výhľadom na majestátny Baranec.

Drevenica má dve poschodia s celkovou kapacitou 12 lôžok (3x2, 2x3). Na prízemí je veľká plne zariadená kuchyňa (elektrická rúra a platňa, mikrovlnka, chladnička, umývačka riadu a rýchlovarná kanvica) spojená so spoločenskou miestnosťou s krbom. Na prízemí aj poschodí je sprcha, WC a umývadlo. Izby na poschodí majú balkón.

K drevenici patrí terasa, uzavretá trávnatá plocha vonkajší altánok s posedením a krbom. Deti si prídu na svoje na detskom ihrisku kde je šmýkačka, hojdačky i trampolína. Cez leto je možnosť využiť vonkajší nafukovací bazén.

Letné atrakcie - Aquapark Tatralandia - 9 km, Bešeňova - 27km, Liptovský Ján-Sorea - 8 km, aquapark Poprad - 40 km. Cez zimu je možnosť lyžovania v SKI-Dolinky, vzdialenej cca 600 m. Lyžiarske stredisko Chopok - 26 km, Závažná Poruba-Opalisko - 10 km.

Vaše osobné údaje budú spracované v súlade s nariadením Európskej únie o ochrane osobných údajov (GDPR), platné od 25.05.2018.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domáce zvieratá