Zľavy na skipassy do 30%

Trimount to sú tri tradičné drevené zruby schované v predhorí Západných Tatier v katastri obce Bobrovec, kúsok od Liptovského Mikuláša. Skvelá poloha mimo obce Vám zabezpečí dokonalý pokoj a súkromie počas celého pobytu.

Každý zo zrubov má kapacitu 7 lôžok. Celková kapacita komplexu je teda 21 lôžok. Každý zrub má dve spálne, spoločenskú miestnosť, kuchyňu a kúpeľňu s toaletou.

Každý zrub má dve samostatné dvojlôžkové izby. Na niektorú z izieb je možné doložiť jednu prístelku alebo detskú postieľku. Ďalšie dve lôžka sú na otvorenom poschodí. K vybaveniu izieb patrí masívny drevený nábytok, antialergické periny a kvalitné posteľné prádlo. Chutné jedlo si môžete pripraviť v kompletne zariadenej kuchyni s chladničkou, mikrovlnkou, rýchlovarnou kanvicou, dvojplatničkou a potrebným kuchynským riadom. Spoločenská miestnosť má krbovú pec, CD prehrávač, rádio a spoločenské hry. Kúpeľňa je vybavená sprchovacím kútom, toaletou, sušičom na vlasy a uterákmi. Kúrenie v zruboch je elektrické s možnosťou kúrenie v kachľovej piecke v spoločenskej miestnosti.

K areálu patrí priestranná, trávnatá plocha, parkovacie miesta a altánok s možnosťou grilovania a opekania.

Trimount je miesto, kde môžete každé ráno dýchať svieži východ slnka, cez deň vychutnávať jar plnú kvetov, slnečné leto v aquaparkoch, pestrofarebnú jeseň na horách a trblietavú zimu na svahoch blízkych lyžiarskych stredísk.

TriMount je tradičná dovolenka na Liptove uprostred prírody. Môžete sa tu vybrať s rodinou i priateľmi. Ticho pri rieke blízko hôr. Grilovačka, výlety do okolia a večer pod hviezdnym nebom. Len Vy a pokoj okolo. Príďte si k nám oddýchnuť. Radi Vás privítame.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domáce zvieratá