Drevenica s krbom v pokojnom prostredí

Chalupa pod Barancom je umiestnená vo veľmi peknom prostredí Liptovskej kotliny v malebnej obci Žiar, nachádzajúcej vo vzdialenosti len 10 km od mesta Liptovský Mikuláš. V blízkom okolí ubytovania sú zabezpečené výborné možnosti turistiky, lyžovania, rekreácie a oddychu v termálnych kúpaliskách, či návštevy kultúrnych pamiatok a podzemných krás Demänovských jaskýň.

Ponúkame Vám útulné ubytovanie v príjemne zariadenej drevenici s kapacitou 12 pevných lôžok s možnosťou 2 prísteliek. V chalupe sú hosťom k dispozícii tri spálne. Trojlôžková, štvorlôžková a päťlôžková. Posedieť v kruhu priateľov a blízkych si môžu hostia v spoločenskej miestnosti s krbom, LCD televízorom, satelitom, CD/DVD prehrávačom a rádiom. Samozrejmosťou chalupy je aj kompletne vybavená kuchyňa s jedálenským posedením, kúpeľňa so sprchovým kútom a dve toalety.

Ubytovanie je vhodné pre skupiny priateľov a rodiny s deťmi. Priestranný dvor drevenice poskytuje dostatok priestoru pre vyšantenia sa Vašich ratolestí. Pre spríjemnenie pobytu nechýba vonkajší krb s ohniskom a možnosťou grilovania. Parkovanie je zabezpečené priamo pri objekte.

V prípade záujmu o varenie gulášu alebo kladenia väčšieho ohňa Vám vieme poskytnúť kotlík a priestor v prírode pri potoku cca 100 metrov od objektu.