Moderné apartmány, skvelá poloha a cena!

Apartmány Bobrík sú situované v krásnom a atraktívnom prostredí Liptova, v príjemnej pokojnej časti malebnej podhorskej obce Bobrovec, nachádzajúcej sa vo vzdialenosti len 5 km od Liptovského Mikuláša.

Výborným benefitom ubytovania je práve jeho ideálna poloha v blízkosti všetkých známych atrakcií Liptova, vďaka čomu bude Vaša dovolenka u nás plná dokonalého relaxu a odpočinku ako aj aktívneho oddychu a športového vyžitia. Zrelaxujte sa v bazénoch obľúbeného vodného sveta Tatralandia vo vzdialenosti len 3 km, vyskúšajte paragliding, rafting, pokojnú rybačku, člnkovanie či množstvo iných vodných športov na 4 km vzdialenej Liptovskej Mare. Spríjemniť Váš pobyt si môžete aj podnikaním množstva turistických prechádzok a horských túr krásnou okolitou prírodou Západných a Nízkych Tatier. V zimnom období si zas na svoje prídu všetci milovníci skvelej lyžovačky, ktorí môžu využívať služby neďalekých lyžiarskych stredísk Opalisko - Závažná Poruba (13 km) alebo špičkového lyžiarskeho komplexu Chopok - Jasná (19 km).

Celoročne ponúkame našim hosťom pohodlné ubytovanie v príjemne zariadenom samostatnom rekreačnom dome, ktorý disponuje celkovou kapacitou ubytovania pre 2 až 22 osôb. Keďže je rekreačný dom tvorený štyrmi kompletne vybavenými apartmánmi, ubytovanie u nás je vhodné nie len pre jednu väčšiu skupinu návštevníkov, ale aj pre jednotlivé rodinky s deťmi a menšie skupinky priateľov.

Pripravené tu pre Vás máme tri 4-lôžkové a jeden 2-lôžkový apartmán, v ktorých je zároveň po dohode zabezpečená možnosť doplnenia vždy dvoch prísteliek. Súčasťou oboch apartmánov je okrem spálňovej časti s televízorom so satelitným príjmom, rádiom a DVD prehrávačom rovnako vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou a dobre vybavená kuchyňa s jedálenským posedením. Na prípravu vlastných jedál môžu v kuchynkách apartmánov hostia využívať elektrickú varnú dosku, rýchlovarnú kanvicu, chladničku s mrazničkou a mikrovlnnú rúru. V celom objekte ubytovania je zároveň zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Príjemne oddýchnuť si môžu ubytovaní hostia zároveň v záhradnej časti s pekne upraveným krytým vonkajším posedením s možnosťou grilovania na záhradnom krbe a prenosnom grile. Pre Vaše ratolesti je tu pripravené detské ihrisko so šmýkačkou, hojdačkou a pieskoviskom. Neďaleko ubytovania, len 5 minút pešou chôdzou, sú hosťom k dispozícii služby obchodu a reštaurácie. Priamo na mieste môžete využívať taktiež bezplatné súkromné parkovisko. Tešíme sa na Vašu návštevu.


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Domáce zvieratá, Fajčiarov