Voľné termíny! Deti do 3 rokov free!

Privátne ubytovanie Benevyta Bobrovec je situované na Liptove. Od Aquaparku Tatralandia je vzdialené len 4 kilometre. Benevyta Bobrovec je ideálne miesto pre oddych a rekreáciu počas celého roka.

Hosťom ponúkame ubytovanie v izbách s celkovou kapacitou pre 26 osôb vrátane prísteliek. Izby sú v nasledovnom rozložení:
- Izba č. 1: bezbariérová s kúpeľňou, manželskou posteľou, samostatným lôžkom, rozkladacou pohovkou využiteľnou ako prístelka pre dve osoby,
- Izba č. 2: s kúpeľňou, balkónom, manželskou posteľou, samostatným lôžkom a výsuvným lôžkom,
- Izba č. 3: s kúpeľňou, balkónom, manželskou posteľou a dvomi samostatnými lôžkami,
- Izba č. 4: rodinná s kúpeľňou, dvomi miestnosťami, v jednej s manželskou posteľou, dvomi samostatnými lôžkami a detskou postieľkou + druhá miestnosť s rozkladacou sedačkou pre prespanie dvoch osôb,
- Izby č. 5 a č. 6: každá s manželskou posteľou. V Izbe č. 5 je navyše jedno lôžko, v Izbe č. 6 dve lôžka. Izby majú spoločnú kúpeľňu s rohovou vaňou, sprchovacím kútom a toaletou.

Izby sú priestranné, všetky sú zariadené štýlovým nábytkom, každá disponuje televízorom a vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. Vo všetkých izbách je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

V ubytovaní je Vám k dispozícii samostatná veľká spoločenská miestnosť s piatimi stolmi a 26 stoličkami, s veľkým LCD televízorom, veľkým vnútorným krbom, barovým pultom s piatimi vysokými stoličkami, možnosťou samoobslužného čapovania pivka, varenia kávy a pod. Pre deti sme prichystali množstvo hračiek a spoločenských hier. Vo veľkej kompletne vybavenej dvojkuchyni sa nachádzajú tri chladničky, tri mikrovlnné rúry, tri rýchlovarné kanvice, 1 presso kávovar, elektrický sporák s keramickou platničkou a s elektrickou rúrou. Kuchyňa je vybavená so všetkým čo potrebujete, sú tu antikorové hrnce, riady, päť sád príborov, prekapávač, elektrický šľahač, fritovací hrniec, šálky, taniere, poháre a dva kotlíky na varenie gulášu a pod.

Na prípravu chutnej kávičky využijete presso-kávovar, detičkám pripravíte maškrtu na prístroji na výrobu cukrovej vaty a milovníci grilovaných špecialít si môžu grilovať až na štyroch griloch.

Pod altánkom sú grily - jeden plynový, jeden elektrický a dva na drevené uhlie a tiež je tam najnutnejšie vybavenie - minikuchynka. Na záhrade je pre deti všetko potrebné: 2 trampolíny, 3 hojdačky, 1x rotujúca hojdačka, hojdacia sieť, šmýkačka, preliezka, pieskovisko, volejbalové hrisko aj basketbalový kôš, minifutbal, kolky, šípky, badmintonové rakety, rôzne lopty, hojdací koník, šplhacie lano, švihadlá, pieskovisko, bicykle a v lete aj dva bazéniky. Majitelia sú ústretoví, dobrosrdeční a milí, radi pomôžu, poradia, tešia sa na Vašu návštevu nášho privátneho domu.

Od nás sú dostupné všetky atrakcie a možnosti Liptova. V zime i v lete máte blízko do Aquaparku Tatralandia, Thermal Parku Gino Paradise Bešeňová, na Liptovskú Maru, do Demänovskej či Jánskej doliny. Objavujte krásy Slovenska na Liptove, srdečne Vás pozývame ku nám do Bobrovca.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Iba dospelých (bez detí), Starších ako 25 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí