Voľné termíny! Deti do 3 rokov free!

Voľné termíny na zimnú sezónu!


Privátne ubytovanie Benevyta Bobrovec je situované na Liptove. Od Aquaparku Tatralandia je vzdialené len 4 kilometre. Benevyta Bobrovec je ideálne miesto pre oddych a rekreáciu počas celého roka.

Hosťom ponúkame ubytovanie v izbách s celkovou kapacitou pre 21 osôb vrátane prísteliek. Izby sú v nasledovnom rozložení:
- izba č. 1: manželská posteľ, samostatné lôžko, rozkladacie dvojlôžko,
- izba č. 2: manželská posteľ, samostatné lôžko, vyťahovacie lôžko,
- izba č. 3: manželská posteľ, dve samostatné lôžka, rozkladacie lôžko,
- rodinná izba č. 4: manželská posteľ, dve samostatné lôžka, rozkladacie dvojlôžko, jedna prístelka a detská postieľka.

Izby sú priestranné, všetky sú zariadené štýlovým nábytkom, každá disponuje televízorom a vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. Tri izby majú navyše balkón. Vo všetkých izbách je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

V ubytovaní je Vám k dispozícii samostatná veľká spoločenská miestnosť so stolmi a 22 stoličkami, s veľkým LCD televízorom, barovým pultom s možnosťou samoobslužného čapovania pivka, varenia kávy a pod. Pre deti sme prichystali množstvo hračiek a spoločenských hier. Vo veľkej kompletne vybavenej kuchyni sa nachádzajú dve chladničky, dve mikrovlnné rúry, dve rýchlovarné kanvice, elektrický sporák s keramickou platničkou a s elektrickou rúrou. Kuchyňa je vybavená so všetkým čo potrebujete, sú tu antikorové hrnce, riady, príbory, elektrický šľahač, fritovací hrniec, kotlík na varenie gulášu a pod.

Na prípravu chutnej kávičky využijete presso-kávovar, detičkám pripravíte maškrtu na prístroji na výrobu cukrovej vaty a milovníci grilovaných špecialít si môžu grilovať až na troch griloch.

Pod altánkom je plynový gril, kamenný gril na drevené uhlie a kovový gril na brikety, tiež je tam najnutnejšie vybavenie - minikuchynka. Na záhrade je situovaný prístrešok s dreveným sedením, tri hojdačky, pieskovisko, trampolína, lopty vhodné na volejbal, basketbal, nohejbal, volejbalová sieť, basketbalový kôš a bránky k minifutbalu. Zahráte si tu tiež šípky, zajazdíte na bicykloch, v lete sa detičky vyšantia v detskom bazéne a dospelí využijú nafukovací čln. Na priľahlej lúke sa deti aj dospelí môžu uvoľniť hraním futbalu a bedmintonu. Majitelia sú ústretoví, dobrosrdeční a milí, radi pomôžu, poradia, tešia sa na Vašu návštevu nášho privátneho domu.

Od nás sú dostupné všetky atrakcie a možnosti Liptova. V zime i v lete máte blízko do Aquaparku Tatralandia, Thermal Parku Gino Paradise Bešeňová, na Liptovskú Maru, do Demänovskej či Jánskej doliny. Objavujte krásy Slovenska na Liptove, srdečne Vás pozývame ku nám do Bobrovca.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Iba dospelých (bez detí), Starších ako 25 rokov, Starších ako 35 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí