Pri dlhšom pobyte možná zľava dohodou

Turistická ubytovňa Nimród je situovaná v príjemnom prostredí malebnej vinárskej obce Vinica. Blízke okolie ponúka dostatok možností na turistiku, cyklistiku a rekreáciu. Priamo v obci môžu hostia navštíviť termálne kúpalisko Morgen s liečivou termálnou vodou.

Našim hosťom ponúkame útulné ubytovanie v 15 štvorlôžkových izbách. Súčasťou každej izby je televízor so satelitom, WiFi pripojenie na internet a vlastná kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou. Niektoré izby disponujú navyše balkónom. V priestoroch ubytovne môžu hostia využívať na prípravu vlastnej stravy kompletne zariadenú kuchynku. Na prízemí ubytovne je Vám k dispozícii taktiež výborná reštaurácia s krbom so širokou ponukou tradičných jedál a pohostinstvo s barom.

V pekne upravenej záhrade turistickej ubytovne nechýba vonkajšie posedenie na terase a v altánku s krbom, grilom a možnosťou opekania. Pre najmenších máme pripravený detský kútik s hračkami, detské ihrisko, pieskovisko, preliezky, hojdačky, šmýkačku a trampolínu. Spríjemniť Váš pobyt si môžete aj hraním biliardu či stolného futbalu.

Ubytovanie je veľmi vhodné pre rodiny s deťmi ale aj pre väčšie robotnícke skupiny. Parkovanie je zabezpečené na veľkom osvetlenom a stráženom parkovisku ubytovne.