Luxusné izby, wellness a kvalitné jedlo

Príďte si oddýchnuť do nášho luxusného Penziónu Chateau Hunting, ktorý je situovaný v pokojnej a malej dedine Hontianske Nemce. Chateau vo svojej podstate znamená zámok a v našom penzióne sa toho držíme. Každý hosť ubytovaný u nás bude rozmaznávaný kvalitnou gastronómiou, obsluhou ako aj nádhernými a okúzľujúcimi izbami.

Vďaka ideálnej polohe, v srdci Hontu, je blízko do okolitých miest a obcí Banská Štiavnica, Bzovík, Sitno, Dudince či pamiatkovej rezervácie Stará Hora. Hostia, ktorí sa rozhodnú navštíviť okolie tohto nádherného kraja uvidia nezabudnuteľné výhľady, tradičnú kultúru a taktiež obrovský kus slovenskej histórie. Zaplávať si môžete ísť do bazénov Kúpaliska Tepličky Krupina, odkiaľ zamierite na exkurziu hradov Čabrať a Cerovo. Náročnejší hostia pôjdu do Kúpeľov Dudince, ktoré sú fantastickým miestom pre Váš relax. Lyžiari si prídu na svoje v Lyžiarskom stredisku Dačov lom - Lomník, ktoré je vzdialené 30 km od ubytovania.

Penzión Chateau Hunting Vám ponúka celoročne dostupné ubytovanie s kapacitou pre 31 osôb. Zameriavame sa na všetky typy hostí - či už ste rodina, pár, priatelia, alebo firemná akcia, vždy u nás nájdete pohodu a oddych. Na výber máte z:
- piatich 1-lôžkových izieb, z ktorých jedna je celá bezbariérová,
- trinástich 2-lôžkových izieb.

Všetky izby sú vybavené minibarom, rádiom, telefónom, televízorom so satelitným príjmom, trezorom, chladničkou, klimatizáciou a príslušným počtom lôžok. Samozrejmosťou je tiež kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Niektoré 2-lôžkové izby disponujú veľkou a komfortnou manželskou posteľou. Balkón je Vám k dispozícii len na určitých izbách. Vo všetkých priestoroch penziónu je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet, pričom na niektorých izbách máte možnosť využiť super rýchly internet prostredníctvom káblového pripojenia.

Na prízemí penziónu si spoločne s rodinou vychutnáte skvelé jedlo, ktoré Vám pripravia špičkoví kuchári alebo si posedíte v bare, vinárni či na štýlovej terase s vonkajším posedením. V prípade záujmu Vám prichystáme kongresovú miestnosť alebo zasadačku, kde je zapožičanie techniky samozrejmosťou. Pre Vaše ratolesti máme pripravený detský kútik s hračkami. Na recepcii Vám odložíme Vaše veci, zapožičiame žehličku či detskú postieľku.

Nadštandardný wellness s vírivkou a saunou si zamilujete už pri Vašej prvej návšteve. Veľmi radi Vám po dohode uskladníme Vaše bicykle alebo lyže. Pre parkovanie Vašich vozidiel sme vybudovali strážené parkovisko s kapacitou 50 aút. Tešíme sa na stretnutie s Vami v našom luxusnom Penzióne Chateau Hunting!


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Iba dospelých (bez detí), Iba zosobašené páry, Starších ako 25 rokov
Neakceptujeme: Domáce zvieratá