Skvelý oddych na chate v prírode

Útulná Drevenička Ostredok sa nachádza v blízkosti malebnej obce Terchová, priamo v osade Kvočkovci. Vďaka jej ideálnej polohe - pri lese - si tu dokonalo oddýchnete od každodenného mestského zhonu a načerpáte novú silu v kruhu najbližších.

Nádherná príroda Malej Fatry ponúka bohaté možnosti na turistiku, cyklistiku ako aj zber lesných plodov a hríbov. Odporúčame Vám tiež výlet na Jánošíkové Diery, Rozsutec či Šútovský vodopád. V lete sa dokonalo zabavíte v bazénoch aquaparku Terchovec. Zimné obdobie je ideálne na lyžovanie, bežkovanie alebo sánkovanie na upravených svahoch lyžiarskych stredísk Ski Gavurky alebo Vrátna Free Time Zone.

Každodenne poskytujeme ubytovanie v Dreveničke Ostredok, ktorá zabezpečuje dokonalé súkromie pre maximálne 7 hostí. Prízemie ubytovania tvorí spoločenská miestnosť s krbom, pohodlným gaučovým sedením, televízorom so satelitným príjmom, CD/DVD prehrávačom a rádiom. Gazdinky a milovníci varenia zaiste ocenia kompletné vybavenie kuchyne. K dispozícii je tiež kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Dreveným schodiskom sa ľahko dostanete do podkrovia, kde sa nachádzajú dve spálne - 2-lôžková s manželskou posteľou a televízorom, a 5-lôžková so štyrmi samostatnými lôžkami a jedným vysúvateľným plnohodnotným lôžkom.

Svieži horský vzduch z okolitej prírody si užijete v drevenom altánku s posedením a záhradnou hojdačkou. Tu si môžete pripraviť grilované špeciality na grile alebo guláš v kotlíku. Malým deťom sa zapáči aj zábava na hojdačke. Parkovanie Vašich áut je zaistené priamo pri ubytovaní. Tak stačí prísť a vychutnávať si všetko, čo ponúka okolie ako aj ubytovanie v našej Dreveničke Ostredok. Radi Vás u nás privítame.