Krásna drevenica pre rodinky s deťmi

Chata Ilčík *** sa nachádza v pokojnom prostredí obce Terchová. U nás môžete tráviť krásne chvíle vo dvojici, s rodinkou alebo skupinkou priateľov - chata pôsobí domáckou atmosférou.

Celoročne Vám ponúkame útulné ubytovanie v Chate Ilčík *** s kapacitou 20 osôb. Prenajať sa dá ako jeden celok, prípadne po týchto izbách:
- dvoch 2-lôžkových s manželskou posteľou a jednou prístelkou vo forme výsuvného lôžka,
- jednej 3-lôžkovej s manželskou posteľou, jedným pevným lôžkom a jednou prístelkou vo forme výsuvného lôžka,
- dvoch 4-lôžkových s manželskou posteľou, dvomi pevnými lôžkami a jednou prístelkou vo forme výsuvného lôžka.

V izbách môžete využívať televízor s káblovým príjmom, rádio a vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou. Chutné jedlá si môžete pripraviť v kuchyni na prízemí a na poschodí, súčasťou každej je chladnička, elektrický sporák s rúrou, umývačka riadu, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, hriankovač. Nechýba ani jedálenské sedenie a WiFi pripojenie na internet.

Prízemie dotvára tiež zimná záhrada so stolným futbalom a krásnym výhľadom na okolitú prírodu. Deti sa počas leta zabavia na bohato vybavenom detskom ihrisku. Vám aj počas zimy poslúži krytý altánok s grilom a kotlíkom. Vieme Vám uschovať bicykle a lyže. V susednej chate ponúkame celodenné stravovanie - podmienkou je však minimálne 12 stravujúcich. Tieto priestory slúžia aj na usporiadanie osláv, stretnutia alebo školenia. V rámci komplexu poskytujeme možnosť wellness, kde je veľká vírivka, infra sauna, fínska sauna a odpočiváreň. Priamo pri chate je parkovanie až pre 5 áut. Tešíme sa na Vás!

Ponuka aktivít: Príroda Malej Fatry je ideálna na bicyklovanie, pešiu turistiku aj romantické prechádzky. V blízkosti sú atrakcie Jánošíkove diery, Veľký Kriváň, Lanový park Terchová, Oravský hrad, Aquapark a Adventure golf pre malých aj veľkých. Zaujímavá je tiež nočná prehliadka hradu Strečno alebo splav na raftoch. Lyžiari aj snowboardisti ocenia blízkosť strediska Vrátna.