Ideálna rodinná dovolenka v Terchovej

Naša komfortne zariadená Chata Kukulienka je situovaná v nádhernom prostredí turistami vyhľadávanej obce Terchová, v okrese Žilina.

Terchová je ideálne miesto pre trávenie aktívnej dovolenky v Malej Fatre. Naša Chata Kukulienka je len kúsok od centra obce, kde nájdete sochu svetoznámeho zbojníka Juraja Jánošíka a jedinečný amfiteáter, v ktorom sa pravidelne konajú najväčšie kultúrne podujatia v tomto regióne. Rovnako si tu môžete dožičiť špičkové služby v obľúbenom malom aquaparku Terchovec s celoročnou prevádzkou. Za poznávaním okolitej prírody sa vydajte na túru do doliny Tiesňavy, do niektorej z Jánošíkových dier, na vrch Veľký Rozsutec, Stoh, Veľký Kriváň a Malý Rozsutec. V lete sa príjemne ochladíte pri Šútovskom vodpáde alebo si zaplávate v prírodnom Šútovskom jazere. Vaše detičky zaiste poteší jazda na Lesnej úvraťovej železnici. Na tých odvážnejších čaká Lanový Park Dino Adventure a rafting na rieke Orava. V zimných mesiacoch zažijete skvelú lyžovačku v lyžiarských strediskách Vrátna Free Time Zone, Snow Sun Vadičov, Šport Centrum Malá Lúčivná a Ski Centrum Kozinec.

Chata Kukulienka je Vám celoročne k dispozícii. Disponuje kapacitou pre 10 osôb. Radi u nás privítame menšie i väčšie skupinky aj rodinky s deťmi.

Na prízemí chaty sa nachádza priestranná a útulne zariadená obývacia miestnosť s pohodlným gaučom, krbom, televízorom so satelitným príjmom, CD - prehrávačom a rádiom. Medzi obývacou miestnosťou a kuchyňou je pre Vaše ratolesti pripravený detský kútik so stolíkom a stoličkami, kde si môžu kresliť a vy ich tak máte stále na očiach. Zahrať sa s nimi môžete aj minibiliard a stolný futbal. Pod schodiskom zas na nich čaká vstup do tajnej skrýše. V plne vybavenej kuchyni si pripravíte chutné domáce jedlá pre svoju rodinu a priateľov. Nájdete v nej jedálenské posedenie, riad a príbory, elektrický sporák s elektrickou rúrou, mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu, chladničku a mrazničku. Pre najmenších Vám zaistíme detskú stoličku na kŕmenie. Na prízemí si oddýchnete v jednej 2-lôžkovej spálni s manželskou posteľou, ktorá je navyše vybavená detskou postieľkou. Samozrejmosťou chaty je kúpelňa so sprchovacím kútom, umývadlom, sušičom na vlasy, infra saunou a toaletou.

Pokojný a ničím nerušený spánok si doprajete na poschodí chaty. Tu na Vás čakajú tri spálne. Jedna 2-lôžková so samostatnými lôžkami a dve 3-lôžkové (jedna spálňa s manželskou posteľou a samostatným lôžkom a druhá spálňa s tromi samostatnými lôžkami).

V exteriéri objektu si v lete posedíte na terase s posedením, kde si vychutnáte svoju rannú kávičku. Okrem toho si tu pripravíte niečo dobré na grile, uvaríte kotlíkový guláš alebo sa pohojdáte na záhradnej hojdačke. Detičky poteší pieskovisko s hračkami, preliezky a šmýkačka. Lyže a bicykle si odložíte v priestore na to určenom. Autá bezpečne zaparkujete priamo pri chate. Veríme, že sa Vám u nás bude páčiť. Tešíme sa na Vašu návštevu.


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domáce zvieratá