Moderná chata s wellness v Terchovej!

Prijmite pozvanie do našej štýlovo vybavenej Chaty Uhorčík ***, ktorá sa nachádza v jedinečnom prostredí Malej Fatry, v obci Terchová.

Počas pobytu u nás Vám pomôžeme s plánovaním výletov do okolia. Určite odporúčame cyklistiku, turistiku aj prechádzky. K vyhľadávaným cieľom turistov patrí prechádzka do rodiska Juraja Jánošíka, výlet k Jánošíkovým Dieram, túra na Veľký a Malý Rozsutec, Oravský hrad, 1. Slovenský orloj v Starej Bystrici, Aquapark v Dolnom Kubíne pre deti aj dospelých. Potešíte sa aj prevezením na historickej úvraťovej železnici Vychylovka. Lyžovať sa dá v špičkovom lyžiarskom stredisku Vrátna Free Time Zone alebo v Ski Gavurky.

Celoročne sa môžete ubytovať v našej Chate Uhorčík ***, ktorej kapacita je prispôsobená pre maximálne 22 osôb. Chatu prenajímame ako celok alebo po týchto izbách:
- dvoch 2-lôžkových s manželskou posteľou a jednou prístelkou vo forme výsuvného lôžka,
- jednej 3-lôžkovej s manželskou posteľou a jedným pevným lôžkom,
- dvoch 3-lôžkových s manželskou posteľou, jedným pevným lôžkom a jednou prístelkou vo forme výsuvného lôžka,
- jednej 4-lôžkovej s manželskou posteľou, poschodovou posteľou a jednou prístelkou vo forme výsuvného lôžka.

Každá izba je vybavená totožne - televízorom s káblovým príjmom, rádiom a vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. Na prízemí ako aj na poschodí sa zakaždým nachádza kuchyňa, súčasťou každej je chladnička, elektrický sporák s rúrou, umývačka riadu, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, hriankovač. Jedlá si môžete vychutnať aj v spoločenskej miestnosti so sedením. Všade je WiFi pripojenie na internet.

Podpivničené priestory slúžia k zábave - je tu herňa so stolným futbalom, gulečníkom, stolným hokejom, šípkami, minivežou s MP3. Súčasťou chaty je tiež wellness so súkromným vchodom, ktoré tvorí veľká vírivka, infra sauna, fínska sauna a odpočiváreň. V susednej chate môžete využiť celodenné stravovanie - podmienka je nahlásenie minimálne 12 stravujúcich. Práve tu môžete usporiadať oslavu, stretnutie alebo školenie. K chate prislúcha vlastné bohato vybavené detské ihrisko a krytý altánok s grilom a kotlíkom. Parkovanie pre 6 áut je zaistené priamo pri chate.