Biliard,šípky,ping-pong,stolný futbal!!!

Ak hľadáte útulné ubytovanie, pohodu ale chcete aj zážitky a aktívnu dovolenku, tak ste u nás správne. Chata pod Vŕškom sa nachádza na tichom mieste, len na skok z centra Terchovej. Keďže nie je na úplnej samote, neprenajímame ju na akcie ako "pomaturitné večierky či hlučné chatovačky". Je výbornou voľbou pre rodiny s deťmi, či nie moc hlučnú partiu priateľov.

Kapacita chaty je 20 lôžok v dvoch samostatných apartmánoch. Každý apartmán má vlastný vchod. Takto je možné chatu využiť jednotlivo pre dve nezávislé skupiny do 10 lôžok, alebo ako celok pre jednu väčšiu partiu.

Každý apartmán má 10 lôžok a tvorí ho:
Prízemie:
- kompletne zariadená kuchyňa, jedálenský stôl, gauč
- krb, TV,SAT, balkón, 1 kúpeľňa (sprcha, WC, umývadlo), 1 samostatné WC
- šatník
Poschodie:
- 2x2-lôžkové a 2x3-lôžkové izby
- 1 x kúpeľňa (sprcha, WC, umývadlo)

V suteréne chaty je priestor na aktívny oddych, ktorý poteší malých aj veľkých. V jednej miestnosti je biliard s posedením, TV, SAT, mini veža s CD, rádiom a s výstupom na USB a barový pult s možnosťou čapovania pivka - na Vaše požiadanie vieme sud pivka aj zabezpečiť. V druhej miestnosti je stolný tenis, stolný futbal a elektronické šípky.

Za chatou je:
- priestranný krytý altánok, ktorý má dve časti, zvlášť pre každý apartmán
- krb a veľké sedenie v každej časti altánku
- otvorené ohnisko

Pre deti je k dispozícii:
- veľký oplotený dvor na loptové hry či bedminton
- hojdačky, trampolína, pieskovisko, šmýkačka

V centre Terchovej (4,5 km od chaty) sa nachádza relaxačné centrum s bazénom, vírivkami, saunami a športová hala na squash a tenis a množstvo reštaurácií.
Národná park Malá Fatra (8 km od chaty) - lyžiarske stredisko Vrátna Free Time Zone, kabínová lanovka na Snilovské sedlo (10 km od chaty), ktorá premáva počas celého roka a veľa krásnych turistických trás. Na svoje si tu prídu nároční ale aj rekreační turisti.


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí