Tradičná romantická chalúpka na samote

Chalupa na samote je situovaná v pokojnom romantickom prostredí Terchovej, nachádzajúcej sa v nádhernej prírode Malej Fatry. Skvelé umiestnenie chalupy na samote s veľkou záhradou a v tichej časti obce Vám zabezpečí počas celej dovolenky súkromie, oddych a pokoj.

Našim hosťom ponúkame ubytovanie v pekne a tradične zariadenej chalúpke s kapacitou 8 osôb. Prízemie chalupy tvorí spoločenská časť. Využívať tu môžete spoločenskú miestnosť s krbom, posedením, televízorom so satelitom, rádiom a dvojlôžkovou prístelkou. Práve drevo praskajúce v kozube dodá posedeniu v kruhu rodiny a priateľov tú správnu iskru. Na prípravu chutnej domácej stravy Vám poslúži plne vybavená kuchyňa s jedálenským posedením. Podkrovie chalupy je tvorené dvomi trojlôžkovými spálňami. Kúpeľňa a toaleta je Vám k dispozícii na prízemí objektu.

K chalupe patrí veľká záhrada v ktorej môžete relaxovať, príjemne opekať a grilovať pri vonkajšom posedení pod rozkvitnutou čerešňou či zbierať bylinky.

Romantický nádych a tradičná atmosféra chalúpky je ideálna pre zaľúbené páry, rodinky s deťmi či skupiny priateľov. Tešíme sa na Vašu návštevu.