V krásnom horskom prostredí na samote

Chata Šuštiak je situovaná na samote, v nádhernom horskom prostredí nad obcou Terchová, s prekrásnym výhľadom na čarokrásnu okolitú prírodu Malej Fatry. Krásna príroda, čerstvý horský vzduch, dokonalý pokoj, dostatok súkromia a bohaté možnosti oddychových ako i športových aktivít v blízkom okolí. Ak túžite po dovolenke v takomto prostredí v kombinácii so zabezpečením maximálnym komfortom ubytovania, srdečne Vás k nám pozývame. Spríjemniť Vašu dovolenku si môžete turistickými prechádzkami nádhernou prírodou Vrátnej doliny, jazdou na koni, ochutnávkou tradičných miestnych špecialít ako i výletmi k blízkym slovenským hradom, návštevou lanového parku a relaxačného centra Terchovec. V zimnom období sú tu vytvorené výborné podmienky pre všetkých milovníkov skvelej lyžovačky, ktorým sú k dispozícii kvalitne upravené zjazdovky blízkeho lyžiarskeho strediska Vrátna Free Time Zone.

Našim hosťom ponúkame celoročne komfortné ubytovanie v štýlovo zariadenej chate, ktorá je prispôsobená pre pohodlné ubytovanie 15 až 19 osôb. Vďaka výbornému dispozičnému riešeniu chaty s rozdelením na dve samostatné ubytovacie časti (apartmány) je ubytovanie vhodné nie len pre jednu väčšiu skupinu hostí, ale aj pre jednotlivé ubytovanie rodiniek s deťmi, prípadne dvoch menších skupín priateľov. Celé vybavenie a interiér objektu je plne prispôsobený pohodliu a komfortu hostí. Chata je zariadená masívnym dreveným nábytkom a jej samozrejmosťou je bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Apartmán na prízemí (dolnej časti chaty) disponuje možnosťou pohodlného ubytovania pre 4 až 6 osôb. Pripravená je tu pre Vás štvorlôžková spálňa s manželskou posteľou, poschodovou posteľou a LCD televízorom. Nechýba tu ani spoločenská časť s posedením pri LCD televízore, kde je možnosť využitia dvoch prísteliek. Na prípravu vlastného stravovania Vám tu poslúži plne vybavená kuchyňa s jedálenskou časťou, kompletným príslušenstvom a riadmi, v ktorej môžete využívať taktiež elektrický sporák s rúrou, chladničku s mrazničkou, rýchlovarnú kanvicu a mikrovlnnú rúru. Samozrejmosťou tohto apartmánu je vlastná kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou.

Apartmán na I. a II. poschodí objektu (hornej časti chaty) je plne prispôsobený pre ubytovanie 11 až 13 osôb. Využívať tu môžete 4 spálne, dve dvojlôžkové izby s vlastnou kúpeľňou s toaletou a jednu trojlôžkovú a štvorlôžkovú izbu so spoločnou kúpeľňou s toaletou. Príjemný oddych a relax si môžu hostia dopriať vo veľkej spoločenskej miestnosti s krbom, LCD televízorom, roztiahnuteľnou pohovkou (možnosť dvoch prísteliek) a jedálenským posedením. Ani v tejto časti chaty nechýba kompletne vybavená kuchyňa s elektrickým sporákom s rúrou, chladničkou s mrazničkou, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou a umývačkou riadu. Pre zabezpečenie komfortu hostí je táto ubytovacia časť vybavená taktiež ďalšou samostatnou toaletou rovnako ako aj možnosťou príjemného posedenia na vonkajšej terase s krbom a umývadlom.

Pri chate je Vám k dispozícii veľký altánok s grilom a ohniskom s možnosťou varenia chutného kotlíkového gulášu. Chata je hosťom celoročne prístupná autom (150 metrov po poľnej ceste) s možnosťou bezproblémového parkovania priamo pri objekte. Veríme, že sa u nás budete cítiť výborne a radi sa k nám opäť čoskoro vrátite. Tešíme sa na Vás.