Unikátna drevenička vhodná pre rodiny.

Hľadáte ideálne miesto na oslavu, teambuilding, svadbu alebo stretnutie s kamarátmi? Naša moderná drevená Chata Rajnoha *** je pre Vás tou správnou voľbou. Chata sa nachádza v rázovitej obci na severe Slovenska, v obci Terchová.

Počas každého dňa v roku sa môžete ubytovať v Chate Rajnoha ***. Kapacita chaty je celkovo 21 osôb. K dispozícii máme na prenájom celý objekt aj tieto izby:
- dve 2-lôžkové s manželskou posteľou,
- tri 3-lôžkové s manželskou posteľou, jedným pevným lôžkom a jednou prístelkou vo forme výsuvného lôžka,
- jednu 4-lôžkovú s manželskou posteľou, poschodovou posteľou a jednou prístelkou vo forme výsuvného lôžka.

Každá izba chaty je vybavená televízorom so satelitným príjmom, rádiom, balkónom a vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. V chate sú umiestnené dve kuchyne, súčasťou každej je chladnička, elektrický sporák s rúrou, umývačka riadu, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica a hriankovač. V objekte je zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Veľká spoločenská miestnosť na prízemí slúži k usporiadaniu rôznych akcií. Vojde sa tu až 48 osôb, stravovanie zaistíme počas celého dňa na objednávku minimálne 12 osôb. K chate prislúcha bohato vybavené detské ihrisko aj zastrešené krbovisko na grilovanie alebo varenie gulášu. V areáli ponúkame súkromný wellness s veľkou vírivkou, infra a fínskou saunou, a odpočivárňou. Vieme zaistiť uschovanie bicyklov a lyží. Zaparkovať autá môžete priamo pri chate.

A čo ponúka okolie? Priamo v Terchovej môžete navštíviť Terchovské múzeum, Sochu Jánošíka, kostol a Terchovský betlehem, Kabínovú lanovku, Diviačiu oboru alebo Vyhliadkovú vežu Terchovské srdce. Obľúbená je rovnako cyklistika, turistika, zber plodov lesa alebo jazda na koni. Nevynechajte ani Oravský hrad, skanzen Vychylovku a 1. Slovenský orloj v Starej Bystrici. Región Terchovskej doliny sa oplatí spoznávať aj v zime - vyhľadávané je TOP lyžiarske stredisko Vrátna Free Time Zone, ale aj zimný prechod Jánošíkovými Dierami.