Zľava na ubytovanie v lete 10%

Chata u strýka Joža je situovaná v krásnom tichom horskom prostredí osady Marunovci, vo vzdialenosti 6 km od centra obce Terchová. Vynikajúca poloha chaty v tichej osade nad dedinou, zaisťuje hosťom počas celého pobytu okrem dokonalého pokoja aj nádherné výhľady na okolitú krajinu ako aj Malú Fatru.

Už priamo od chaty vedú turistické a cykloturistické chodníky, vychutnávať si tu tak môžete množstvo príjemných nenáročných prechádzok či turistických túr a cyklotúr. Príjemne oddýchnuť si môžete aj pri návšteve miestneho blízkeho Relaxačného centra Terchovec alebo pri iných výletoch v okolí. V zimnom období ponúka blízke okolie chaty vynikajúce podmienky pre bežkovanie, sánkovanie, lyžovanie alebo snowbording. Využiť môžete aj služby neďalekého lyžiarskeho strediska Vrátna Free Time Zone.

Chata u strýka Joža je Vám k dispozícii počas celého roka. Ide o novú, štýlovo a komfortne zariadenú dvojpodlažnú drevenicu, vybavenú s nádychom tradičných dobových dreveníc. Ponúka pohodlné ubytovanie s celkovou kapacitou pre maximálne 18 osôb.

Drevenicu si môžete prenajímať celú, po poschodiach (samostatných apartmánových častiach) alebo jednotlivo po izbách. Predstavuje preto ideálne ubytovanie pre rodiny s deťmi, páry, ale aj skupiny priateľov a známych.

Prvé aj druhé podlažie drevenice disponuje s malými výnimkami identickým vybavením a rozložením izieb. Na prízemí aj poschodí sú Vám vždy k dispozícii jednotlivo 3 izby - jedna 2-lôžková izba s možnosťou prístelky a dve 3-lôžkové izby. Každá z týchto izieb je vybavená televízorom a vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. Okrem izieb je na oboch podlažiach drevenice umiestnená vždy jedna kompletne vybavená kuchyňa s jedálenskou časťou s posedením a televízorom, slúžiaca aj ako spoločenská časť pre trávenie príjemných večerov. Na prízemí môžete v tejto časti využívať aj kachľovú pec. Pre rodinky s deťmi je tu pripravený detský kútik, drevená postieľka, jedálenská stolička pre deti a šachový stolík.

V záhradnej časti sa nachádza detské ihrisko, záhradný gril, ohnisko a zastrešený altánok s posedením. Parkovanie Vašich áut je zaistené priamo pred chatou. V zimnom období odporúčame použiť auto s pohonom 4x4 alebo využiť snehové reťaze.