Útulný penzión s výhodnou polohou!

Penzión Harmónia predstavuje útulný penzión situovaný na okraji Liptovského Mikuláša, vo vzdialenosti len 2 km od vyhľadávaného aquaparku Tatralandia. Práve vďaka svojej ideálnej polohe predstavuje penzión ideálne miesto pre trávenie letnej aj zimnej dovolenky.

Vychutnávať si tu tak počas svojej návštevy môžete množstvo relaxu ako aj aktívneho oddychu vo forme turistických prechádzok či cyklistických túr vedúcich krásnou okolitou prírodou Nízkych a Západných Tatier. Okrem aquaparku Tatralandia to budete mať blízko aj k termálnemu kúpalisku v Liptovskom Jáne alebo v Bešeňovej. V lete sa výborne osviežite pri Liptovskej Mare (4 km). Vyskúšať môžete aj lietanie v tuneli - Hurricane Factory, vzdialenom len 2 km od penziónu. V zime si zas užijete bežkovanie, lyžovanie či snowboardovanie na svahoch lyžiarskych stredísk Opalisko - Závažná Poruba (8 km), Žiar - Dolinky (8 km) alebo Jasná - Nízke Tatry (17 km).

Počas celého roku Vám Penzión Harmónia ponúka príjemné ubytovanie s celkovou kapacitou pre 22 až 30 osôb. Vybrať si u nás môžete spomedzi nasledovných možností:

- 2x 2-lôžková izba;
- 3x 2-lôžková izba s možnosťou jednej prístelky;
- 1x 2-lôžková nadštandardná izba s možnosťou jednej prístelky, disponujúca aj balkónom a obývacou izbou s možnosťou pohodlného posedenia;
- 2x 3-lôžková izba s možnosťou jednej prístelky;
- 1x dvojizbové štúdio pre 4 až 6 osôb, tvorené jednou 2-lôžkovou izbou a druhou 2-lôžkovou izbou s možnosťou dvoch prísteliek na rozkladacom gauči.

Všetky izby aj štúdio sú vybavené TV so satelitným príjmom, chladničkou, WiFi pripojením na internet a vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. Pre všetkých hostí je v penzióne k dispozícii rovnako salónik s kuchynským kútom a spoločenská miestnosť so štýlovým krbom a posedením, slúžiaca zároveň ako jedáleň, kde sú hosťom servírované ich objednané "rozšírené" kontinentálne raňajky. Pripravená pre Vás je tu taktiež letná terasa s posedením pre 12 osôb a záhradným krbom s možnosťou grilovania.

Pre zaistenie komfortu poskytuje Penzión Harmónia svojim hosťom tieto doplnkové služby:
- Neplatené služby: požičovňa spoločenských hier, požičovňa detských hračiek, trezor na uloženie cenností, príprava vlastných jedál v kuchynskom kúte, využívanie stolného tenisu, šípok, záhradného krbu či grilu, parkovanie na parkovisku pre 12 áut.
- Platené služby: stravovanie vo forme "rozšírených" kontinentálnych raňajok, požičovňa horských bicyklov (v lete), požičovňa sánok (v zime), doprava hostí do lyžiarskeho strediska (v zime).

Veríme, že sa u nás budete cítiť príjemne a pri ďalšej Vašej návšteve Liptova nás opäť radi navštívite. Tešíme sa na Vás.


Preferujeme: Rodiny s deťmi