Útulná drevenica v Terchovej pre rodinky

Útulná Drevenica Škorec je situovaná v krásnom prostredí Malej Fatry, približne 1,5 km od centra obce Terchová.

Príťažlivé okolie Terchovej ponúka mnohé zábavné i športové aktivity. Pre milovníkov zimných športov sú v blízkom okolí lyžiarske strediská Ski Gavurky a Vrátna Free Time Zone, v ktorých si dokonale zalyžujete. Pre turistov a cyklistov je pripravených vyše 280 km trás a chodníkov. Zrelaxovať sa po náročnom dni môžete v blízkom relaxačno-zábavnom centre Terchovec. Veľkým lákadlom sú tu tiež Terchovský vláčik, Lanový Park Dino Adventure ako aj Drevený Betlehem v kostole sv. Cyrila a Metoda.

V Drevenici Škorec ponúkame celoročné ubytovanie s maximálnou kapacitou pre 8 osôb. Hosťom je tu k dispozícii plne vybavená kuchyňa, ktorá poslúži aj ako spoločenská miestnosť. V tejto miestnosti využijete jedálenské posedenie, rádio, spoločenské hry a zahrejete sa pri typických kachliach. Pre hostí sú pripravené dve 4-lôžkové izby - v jednej izbe je manželská posteľ a dve pevné lôžka, v druhej je zas poschodová posteľ a rovnako dve pevné lôžka. Každá izba je vybavená televízorom so satelitným príjmom, vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou.

V exteriéri oceníte vonkajšie posedenie v altánku so záhradným krbom, ako aj možnosť opiecť si dobroty na ohnisku. Ideálne prostredie pre chvíle s rodinou či priateľmi dotvára šum zurčiaceho potôčika. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené v lete aj v zime priamo pri drevenici.

Veríme, že strávite v našej Drevenici Škorec príjemné a radostné chvíle so svojimi blízkymi a vrátite sa opäť. Tešíme sa na Vás!