Dreveničky v tradičnom dobovom štýle!

Drevenice Holúbkovia predstavujú štýlové zrekonštruované dreveničky, ponúkajúce príjemné ubytovanie v tradičnom dobovom štýle v krásnom prostredí malebnej podhorskej obce Terchová. Nádherná okolitá príroda Malej Fatry poskytuje našim hosťom celoročne bohaté možnosti relaxácie ako aj aktívneho oddychu v podobe skvelej turistiky a lyžovačky. Okrem podnikania príjemných turistických prechádzok, horských a cyklistických túr očarujúcou prírodou Vrátnej doliny, si Váš pobyt môžete spríjemniť taktiež ochutnávkou tradičných miestnych špecialít vo viacerých reštauráciách ako aj vynikajúcim relaxom v miestnom Relaxačno-informačnom centre Terchovec s ponukou plaveckého a detského bazénu, viacerých víriviek, fitness a veľkej športovej haly s možnosťou hrania squashu, tenisu, futbalu a iných hier. Zúčastniť sa určite oplatí aj každoročne sa organizujúcich folklórnych festivalov Jánošíkové dni a Terchovský budzogáň. V zimnom období si zas skvele zalyžujete v blízkom špičkovom lyžiarskom stredisku Vrátna Free Time Zone.

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie v dvoch pri sebe stojacich - kompletne zrekonštruovaných Dreveniciach Holúbkovia, ktorých história siaha až do roku 1869. Drevenice disponujú spolu celkovou kapacitou ubytovania pre 15 až 18 osôb a počas Vášho pobytu Vám poskytnú maximálne pohodlie pri zachovaní pôvodnej atmosféry typických tradičných dreveníc. Keďže každá z dreveníc (Drevenica I a II) je okrem jednotlivých spální s vlastnými kúpeľňami tvorená aj štýlovou spoločenskou miestnosťou s krbom a plne vybavenou kuchynskou časťou, ubytovanie je u nás vhodné nie len pre jednu väčšiu skupinu hostí, ktoré si prenajmú drevenice ako jeden celok, ale aj menšie skupiny priateľov a rodinky s deťmi, ktoré si môžu pre seba rezervovať vždy len jednu drevenicu.

Drevenica I je prispôsobená pre pohodlné ubytovanie 7 až 8 osôb. Je tvorená jednou 3-lôžkovou izbou a dvomi 2-lôžkovými izbami (pričom v jednej z nich je možné využiť prístelku). Každá z týchto izieb má vlastnú kúpeľňu s toaletou. Pre príjemný oddych Vám tu poslúži veľká spoločenská miestnosť s posedením, LCD televízorom so satelitným príjmom a tradičnou pecou, ktorá Vám počas Vášho pobytu vyčarí nezameniteľnú atmosféru. Pre prípravu vlastných jedál je Vám tu k dispozícii kompletne vybavená kuchynka.

Drevenica II disponuje kapacitou pre 9 až 10 osôb, pričom je zložená z troch 2-lôžkových izieb a jednej 3-lôžkovej izby s možnosťou využitia jednej prístelky. Rovnako ako aj v predchádzajúcej drevenici aj tu sú všetky izbičky dovybavené vlastnou kúpeľňou s toaletou. K dispozícii je Vám tu taktiež menšia spoločenská miestnosť s krbom, televízorom so satelitným príjmom a posedením, ktorá je zároveň prepojená s plne vybavenou kuchynkou s jedálenským posedením.

Príjemné chvíle môžete tráviť aj vo vonkajšej časti dreveničiek, kde je pre Vás pripravená záhradná hojdačka a kryté vonkajšie posedenie s možnosťou grilovania, opekania a varenia kotlíkového gulášu. Parkovanie Vašich áut je zaistené priamo pri ubytovaní. Veríme, že u nás prežijete nezabudnuteľnú dovolenku a že nás radi čoskoro opäť poctíte svojou návštevou. Tešíme sa na Vás.