Štýlový penzión s reštauráciou

Jánošíkova Valaška Pension & Restaurant - to je ubytovanie situované v tichej okrajovej časti obce Terchová, časť Panská lúka, ktorá sa nachádza v Malej Fatre.

Okolie Terchovej je mimoriadne bohaté na rôzne aktivity v lete i v zime. Určite Vám odporúčame spraviť si peknú túru na Veľký Rozsutec, k Jánošíkovým dieram, Belským skalám alebo na miestnu rozhľadňu Terchovské srdce, odkiaľ sa Vám naskytne nádherný výhľad na celú Terchovú. Zaujímavosťou Terchovej je tiež nerezová socha Juraja Jánošíka, ako aj možnosť zrelaxovať v Rekreačno-informačnom centre Terchovec, pri ktorom sa detičky potešia zvieratkám v mini ZOO Terchová. Pre nadšencov adrenalínu je v blízkosti lanový Park Dino Adventure. V lete sa okúpete v Šútovskom jazere v obci Šútovo. Milovníci histórie by mali určite navštíviť Izbu starých materí alebo Skanzen Vychylovka. Lyžiari a snowboardisti si tu užijú aj zimné športy na svahoch lyžiarskych stredísk Ski Gavurky a Vrátna Free Time Zone (8 km).

Jánošíkova Valaška Pension & Restaurant disponuje celkovou kapacitou pre 30 osôb (z toho 5 prísteliek) a je Vám k dispozícii počas celého roka. V penzióne využijete:
- štyri 2-lôžkové izby,
- jednu 4-lôžkovú rodinnú izbu s manželskou posteľou a poschodovou posteľou v dvoch spálňach,
- dve mezonetové 4-lôžkové izby s manželskou posteľou a samostatnými lôžkami v dvoch spálňach,
- jednu 5-lôžkovú izbu.

Každá z izieb je komfortne zariadená, vybavená televízorom s káblovým príjmom, chladničkou a vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. Väčšina izieb je navyše dovybavená kuchyňou. V celom penzióne je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

V penzióne máte spoločenskú miestnosť, kde si s priateľmi posedíte pri bare. Vieme Vám zabezpečiť raňajky a v najbližšej dobe aj polpenziu a plnú penziu. Vonku si vychutnáte lúče slnka na posedení s možnosťou si niečo ugrilovať. Vaše autá zaparkujete na parkovisku vedľa penziónu. Prežite dokonalú dovolenku v prekrásnom prostredí, v kruhu najbližších. Už teraz sa tešíme na stretnutie s Vami!