Štýlová drevenica s vírivkou a saunou!

Drevenica Ramaro je situovaná v príjemnom prostredí malebnej horehronskej obce Polomka, nachádzajúcej sa v Banskobystrickom kraji na rozhraní Nízkych Tatier a Muránskej planiny. Prekrásna okolitá príroda v kombinácii s nadštandardným vybavením drevenice, poskytuje hosťom celoročne skvelé zázemie pre prežitie výnimočnej dovolenky či víkendového pobytu, plného aktívneho oddychu ale aj skvelého relaxu.

Okrem výborného oddychu v súkromnom WELLNESS drevenice s vírivkou, fínskou saunou a minibarom, ktoré Vám bude počas celého Vášho pobytu k dispozícii v čase od 9:00 do 21:00, si môžete Váš voľný čas spríjemniť podnikaním množstva turistických prechádzok, cyklistických a horských túr, ako aj návštevou blízkych zaujímavých atrakcií. Spoznať tak môžete krásu Bystrianskej jaskyne a Lesníckeho skanzenu - Vydrovská dolina, či čaro pamiatok neďalekého mesta Brezno. V zimnom období ponúka okolie drevenice široký výber kvalitných lyžiarskych stredísk. Okrem miestneho lyžiarskeho strediska Polomka - Búčnik si vychutnáte skvelú lyžovačku aj na upravených svahoch Ski centra Mýto alebo lyžiarskeho strediska Tále.

Drevenica Ramaro predstavuje novopostavenú a zároveň štýlovo zariadenú drevenicu, ktorá je prispôsobená pre komfortné ubytovanie 14 osôb. Na jej prízemí je Vám k dispozícii priestranná spoločenská miestnosť s krbom, pohodlným gaučovým posedením a plazmovým televízorom, ktorá je zároveň prepojená s kompletne vybavenou kuchyňou a jedálenskou časťou s posedením. Súčasťou prízemia drevenice sú zároveň dve samostatné toalety (dámska a pánska) ako aj relaxačné priestory WELLNESS, kde sa nachádza vírivka - jacuzzi, fínska sauna, minibar, menšia šatňa, dve sprchy a toaleta.

Na poschodí drevenice sú pre Vás pripravené 4 útulné spálne, jedna 2-lôžková izba a tri 4-lôžkové izby. Pre zaistenie komfortu hostí je každá z týchto izieb dovybavená plazmovým televízorom a vlastnou kúpelňou so sprchovacím kútom a toaletou. K dispozícii je Vám tu aj WiFi pripojenie na internet, ktoré je zaistené v priestoroch celej drevenice.

Parkovanie Vašich áut je možné priamo v uzavretom dvore drevenice, kde môžete využívať vyhradené parkovisko s kapacitou 6 parkovacích miest, či kryté státie pre 2 autá. Príjemnú atmosféru ubytovania tu dotvára aj potok, pretekajúci cez pozemok ubytovania. V prípade záujmu Vám po dohode vieme zaistiť aj služby kaderníctva. Tešíme sa na Vás.