Do 30.6 akcia 2 + 1 deň zdarma

Voňavá Drevenica Polomka sa nachádza v horehronskej obci Polomka, v lone Nízkych Tatier pod hoľou Homôlka. Táto poloha je vďačným miestom pre milovníkov prírody, ktorí ocenia množstvo turistických a cykloturistických trás, možnosť návštevy jaskýň v okolí alebo splav rieky Hron. Za návštevu určite stojí aj Lesnícky skanzen, Čiernohorská železnica alebo Národný park Muránska planina. Počas zimy sa ponúkajú výborne podmienky na lyžovanie v neďalekom lyžiarskom stredisku Pohorelská Maša, blízkom stredisku Polomka - Búčnik alebo mnohých väčších lyžiarskych strediskách v okolí.

Útulná Drevenica Polomka Vám celoročne ponúka príjemné ubytovanie s celkovou kapacitou 11 lôžok. Pobyt v týchto drevom vyvoňaných priestoroch tak bude neobyčajným zážitkom pre skupinky priateľov a známych, ako aj rodiny s deťmi.

Na prízemí drevenice sa nachádza pohodlná obývacia miestnosť s krbom. Môžete si tu odpočinúť pri televízore, počúvať hudbu alebo zahrať rôzne spoločenské hry. Stravovanie vo vlastnej réžii si je možné zabezpečiť v kuchyni s plnou výbavou (keramická varná doska, elektrická rúra, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, kávovar, umývačka riadu a chladnička s mrazničkou). Na prízemí je taktiež hosťom k dispozícii kúpelňa so sprchovým kútom, práčkou a toaletou. Využívať tu môžete aj predsieň, vhodnú na odkladanie rôznych vecí.

Na poschodí drevenice sa nachádzajú dve príjemné 2-lôžkové spálne, jedna väčšia 7-lôžková spálňa ako aj samostatná toaleta. V celom objekte môžete využívať bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Vo dvore sa nachádza altánok s murovaným krbom, kde si opekaním, grilovaním, či varením v kotlíku môžete pripraviť všelijaké dobroty. Po takomto posedení príde vhod cykloprechádzka, pre ktorú Vám radi poskytneme naše bicykle (3 pre dospelých, 2 detské). Parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo pri drevenici.

Obec Polomka ako aj jej blízke okolie Vám počas dovolenky zabezpečia príjemné a pokojné chvíle na relaxáciu, ako aj priestor pre návštevu mnohých atrakcií. Zo širokej ponuky adrenalínových i menej adrenalínových zážitkov si určite vyberiete podľa Vašej chuti. Tešíme sa na Vašu návštevu.


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty