Na okraji lesa v tichom prostredí

Chata Horehronie sa nachádza na okraji horehronskej obce Závadka nad Hronom. Stojí na rozľahlom upravenom a oplotenom pozemku. Veľkou výhodou chalupy je to, že sa nachádza na okraji dediny, pozemok nemá žiadnych susedov a ponúka ozajstné súkromie a príjemný relax.

Chata má dve podlažia. Na prízemí sa nachádza vstupná chodba s vešiakovou stenou a lavicou. Tiež je tu 2x toaleta a kúpeľňa so sprchovacím kútom. Priamo z chodby prejdete do kompletne zariadenej kuchyne (kombinovaný sporák, chladnička, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, elektrický gril, kompletný riad). V kuchyni môžete využívať aj tradičnú murovanú pec a posedenie pre 10 osôb. Z kuchyne prejdete do priestrannej spoločenskej miestnosti s krbom a posedením pre 15 osôb. Spoločenská miestnosť je komfortne zariadená LED televízorom, satelitom, DVD prehrávačom a audiosúpravou. Samozrejmosťou je WiFi pripojenie na internet. Poschodie tvori chodba a päť nepriechodných spálni.

Na veľkom pozemku pri chate stojí altánok, ktorý je zasklený, takže ponúka príjemne posedenie aj v zime. V altánku máte elektriku, vodu aj elektrickú zásuvku. Nechýba ani vonkajšie posedenie, ohnisko, krb s otočným ramenom na kotlík a roštami na grilovanie. Pozemok je kompletne oplotený s posuvnom bránou a malou bránkou. K pozemku vedie prístupová cesta a poskytuje pohodlné parkovanie pre 3 osobné autá.

Na svoje si neprídu len vyznávači aktívneho oddychu, ale aj tí, ktorí si chcú vychutnať sladké ničnerobenie, opekať si mäsko, variť guľáš a kochať sa nádherným výhľadom na Nízke Tatry a okolitú prírodu.