Oddychujte u nás v zime aj v lete

Chalupa Bruchač sa nachádza v atraktívnej lokalite Nízkych Tatier a Slovenského Rudohoria v podhorskej obci Závadka nad Hronom. Chalupa je situovaná priamo v obci, avšak v blízkom kontakte s voľnou prírodou.

Hosťom ponúka ubytovanie v dvoch dvojlôžkových, jednej trojlôžkovej a jednej štvorlôžkovej izbe s možnosťou prístelky alebo pridania detskej postieľky. Na prízemí je spoločenská miestnosť s teplovzdušným krbom, televízorom, rádiom, CD prehrávačom a pohodlnou sedacou súpravou. Nechýba ani kompletne zariadená kuchyňa (elektrický sporák, chladnička s mrazničkou, rýchlovarná kanvica, mikrovlnka). K pohodliu Vám poslúžia dve kúpeľne so sprchovacím kútom, umývadlom a toaletou.

Svoje autá si bezpečne odparkujete vo dvore chalupy. Tu sa nachádza kryté posedenie so záhradným krbom, grilom, kotlíkom a potrebným príslušenstvom. Deti si prídu na svoje na detskej hojdačke.

Blízko chalupy tečie rieka Hron a les je vo vzdialenosti 400 metrov. Chalupa je ideálna na rodinné dovolenky. Priamo z chalupy môžete vyraziť na turistiku, cykloturistiku a vysokohorskú turistiku na Chopok, Ďumbier a Kráľovú hoľu. Na Horehroní sa oplatí navštíviť lesnícky skanzen Čierny Balog, Čiernohorskú železnicu a mnohé lyžiarske strediská, z ktorých najznámejšie sú Chopok Juh a Tále.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí