Zrubové chatky v krásnej prírode

Chaty Baranec sú situované v nádhernom horskom prostredí Žiarskej doliny, na južnom svahu Západných Tatier s krásnym výhľadom na okolitú prírodnú scenériu Nízkych Tatier.

Ubytovanie Vám ponúkame v 8 štýlových zrubových chatkách (bungalovoch) a hlavnej chate Baranec. Všetky objekty sú realizované z prírodných materiálov, predstavujú tzv. ekologické bývanie s antialergickými paplónmi, vankúšmi a ďalším vybavením.

Rekreačný komplex tvoria zrubové chatky nasledovného typu:
- 5x chatka Bungalov I s terasou s kapacitou 6 lôžok (2x2+1)
- 3x chatka Bungalov II s kapacitou 4 lôžka (2x2).

Každá z chatiek disponuje spoločenskou miestnosťou s krbovou pieckou, posedením a kuchynkou s potrebným vybavením na prípravu vlastnej stravy (chladnička, dvojplatnička, rýchlovarná kanvica). Samozrejmosťou je vlastné sociálne zariadenie a Wifi pripojenie na internet.

Hlavná chata ponúka ubytovanie v dvojlôžkových izbách s vlastnou kúpeľnou a toaletou. Stravovanie je zabezpečené po dohode formou bufetovej stravy priamo v objekte. V letnej aj zimnej sezóne je k dispozícii priestranná spoločenská miestnosť s barom, televízorom, krbom, vybavená spoločenskými hrami ako biliard, stolný futbal či stolný tenis. V celom objekte je WiFi pripojenie na internet.

V našom rekreačnom zariadení sa určite nestihnete nudiť. Súčasťou areálu je multifunkčné ihrisko, kde si môžete zahrať volejbal, futbal, basketbal, či tenis. K dispozícii je Vám kryté ohnisko s vonkajším posedením, možnosťou opekania a grilovania. Pre najmenších máme pripravené hojdačky, detské preliezky, šmýkačku, trampolínu ale aj detský kolotoč.