Chata v Západných Tatrách, ticho a pokoj

Celoročne dostupná chata Lesovňa sa nachádza pri vstupe do Račkovej a Jamnickej doliny na hranici TANAP-u. Pokojné prostredie, nádherná lesná lúka na úpätí Baranca, najvyššieho vrchu Západných Tatier, zaručuje dokonalú dovolenku. Chata ponúka ubytovací štandard s mimoriadne kvalitnou vodou, kanalizáciou, elektrinou, liečivým vzduchom hôr, nástupom na turistické chodníky i blízke cyklotrasy. Táto lokalita je turistami zatiaľ nepreexponovaná, vhodná pre ľudí hľadajúcich pokoj a ticho v nádhernej prírode.

Chata má kapacitu 9 lôžok. V podkroví chaty sú k dispozícii dve spálne so štyrmi resp. piatimi lôžkami. Prízemie tvori priestranná spoločenská miestnosť s krbom, posedením a kompletne zariadenou kuchyňou na prípravu raňajok, obedu, či večere. Posedeníe v spoločenskej miestnosti pri praskajúcom ohni v krbe dodá Vášmu pobytu tú správnu iskru. Samozrejmosťou chaty je kúpeľňa s toaletou a samostatné WC.

Pri chate máte k dispozícii vonkajšie posedenie s možnosťou opekania, grilovania a varenia guľášu. Parkovať môžete priamo pri chate. Dovolenka v Lesovni je ideálne pre milovníkov prírody a pokojnej dovolenky. Či už prídete s priateľmi alebo rodinou, budete sa u nás cítiť veľmi príjemne. Tešíme sa na Vašu návštevu.