Chata s krbom biliardom kúsok od Jasnej

Chata Tomáš je situovaná v regióne Liptov na začiatku Demänovskej doliny len 6 km od známeho lyžiarskeho strediska Jasná - Nízke Tatry. V zime si tu prídu na svoje hlavne lyžiari a bežci na lyžiach. V lete tu máte mnoho možností na turistiku a cykloturistiku. Oplatí sa navštíviť Demänovské jaskyne i aquapark Tatralandia. Adrenalín zažijete na bobovej dráhe v Pavčinej Lehote.

Chata má kapacitu 14 lôžok vrátane prísteliek. Na prízemí chaty sa nachádza veľká spoločenská miestnosť s krbom, televízorom, satelitom, biliardom a posedením. Tiež je tu kompletne zariadená kuchyňa a samostatná toaleta. Poschodie je rozdelené na dve časti. V prvej časti je jedna dvojlôžková izba s rozkladacím gaučom vhodným na dve prístelky a druhá dvojlôžková izba, z ktorej vedie schodisko do podkrovia, kde sú ďalšie tri lôžka. Tieto dve izby zdieľajú spoločnú kúpeľňu s toaletou. Druhú časť poschodia tvori apartmán s dvojlôžkovou izbou, z ktorej vedú schodíky do podkrovia kde sú ďalšie tri lôžka. Táto menšia časť má vlastnú kúpeľňu s toaletou a malú kuchynku s dvojplatničkou, mikrovlnkou a rýchlovarnou kanvicou. V celej chate môžete využívať WiFi pripojenie na internet.

Pri chate sme pre Vás pripravili vonkajšie posedenie s možnosťou opekania a grilovania. Svoje autá si odparkujete na bezplatnom parkovisku pri chate.

Chata sa nachádza v obľúbenej oblasti, ktorú navštevuje hojne turistov počas celého roka. Pozývame aj Vás na príjemnú dovolenku na Liptove.