Komfortné ubytovanie za prijateľné ceny

Apartmány Pacific nájdete priamo v Demänovskej Doline v blízkosti vyhľadávaného lyžiarskeho strediska Jasná a aquaparkov Bešeňová a Tatralandia. Prostredie Liptova návštevníkom ponúka množstvo športových atrakcii, v zime výbornú lyžovačku, v lete turistiku, cykloturistiku a prechádzky v prírode Nízkych Tatier.

Hosťom ponúkame ubytovanie v komfortne zariadených apartmánoch. Každý apartmán má vlastné sociálne zariadenie, vybavený kuchynský kút, televízor a rádio. Niektoré majú aj vlastný balkón. Vkusné zariadenie spĺňa nároky aj tých najnáročnejších hostí. Súčasťou apartmánov je veľká spoločenská miestnosť, kde si môžete zahrať stolný futbal, biliard, stolný tenis alebo šípky. Je tu možnosť zorganizovať oslavu, firemné akcie, semináre a školenia. V celom objekte je WiFi internet zadarmo.

Pre najmenších sme pripravili detský domček s pieskoviskom šmykľavkou, hojdačkami a trampolínu. Rodičia zatiaľ môžu relaxovať v altánku, na terase prípadne sa slniť na lehátku. Samozrejmosťou je ohnisko, gril a kotlík na guľáš.

Na okraji nášho pozemku preteká riečka Demänovka, ktorá v horúcich letných mesiacoch ponúka príjemné osvieženie. Zima pri riečke Demänovke má svoje osobité čaro, ktoré utkvie v pamäti každého návštevníka.