turistika,aquaparky,cyklistika

Chata Franka je situovaná v chatovej osade na začiatku známej Demänovskej doliny vzdialenej od Jasnej len 6 km a od Liptovského Mikuláša 5 km. Hosťom ponúkame ubytovanie v modernej chate, ktorá je vhodná pre dve rodiny alebo skupinu priateľov v maximálnom počte 10.

V priestore chaty na prvom poschodí sú izby 1x2, 1x2+2 s balkónom, sprchovací kút, umývadlo a samostatné WC. Na prízemí sú izby 1x2 a 1x2 s balkónom a s TV-SAT, kúpeľňa so sprchovacím kútom, WC, umývadlom, kuchyňa s kompletným vybavením. V suteréne je umiestnená spoločenská miestnosť s kuchyňou, krbovými kachľami, TV-SAT. V priľahlej miestnosti je sušič na lyžiarky, WC, úschovňa lyží.

V celej chate je WiFi pripojenie na internet zadarmo. V areáli objektu sa nachádza pekný altánok s možnosťou grilovania a varenia gulášu v letnom období. Chata ponúka dostatok súkromia pre ubytovaných hostí. Vykurovanie objektu je plynové.

V zimnom období tu nájdete výborné podmienky na lyžovačku a iné zimné športy. V lete si na svoje prídu milovníci prírody a horskej, hrebeňovej turistiky. V lete tu môžete zbierať lesné plody a huby.

V blízkom okolí je aj Liptovská Mara, kde si zaplávate, prípadne ulovíte ryby. Po náročnom dni zažijete dokonalý relax v aquaparku Tatralandia a Gino Paradise Bešeňová. Asi 2 km od chaty sa nachádza Demänovská ľadová jaskyňa a 4 km ďalej Demänovská jaskyňa Slobody. V okolí sa nachádza veľa kultúrnych a historických pamiatok. V prípade nepriaznivého počasia mesto Liptovský Mikuláš poskytne široké možnosti na trávenie voľného času.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov
Neakceptujeme: Domáce zvieratá