Chata priamo v Demänovskej Doline

Chata Adam sa nachádza priamo v Demänovskej Doline. Je situovaná pri hlavnom ťahu do známej časti Nízkych Tatier - Jasná, ktorá láka turistov nielen počas hlavnej lyžiarskej sezóny, ale svojou krásou vie očariť aj v letných mesiacoch.

Celoročne Vás ubytujeme v Chate Adam, ktorá disponuje maximálnou kapacitou 12 lôžok vrátane prísteliek. Chata prešla kompletnou rekonštrukciou a spĺňa nároky aj náročnejšieho klienta.

Na prízemí je situovaná spoločenská miestnosť s televízorom so satelitným príjmom a kuchyňa s kompletným vybavením. V kuchyni využijete indukčnú keramickú dosku, rýchlovarnú kanvicu, chladničku s výparníkom, mikrovlnnú rúru a ostatné kuchynské potreby. Nachádza sa tu rovnako aj jedálenská časť a samostatná toaleta. Na prvom nadzemnom podlaží sú pre Vás pripravené dve 2-lôžkové a dve 1-lôžkové spálne s možnosťou prístelky. Súčasťou tohto podlažia sú dve kúpeľne, zakaždým so sprchovacím kútom, umývadlom a toaletou. V podkroví sa nachádza mezonetová priestranná izba pre 4 osoby.

Pre príjemné posedenie pri opekaní či grilovaní môžu hostia využiť záhradný altánok, kde je potrebné zabezpečiť si drevené uhlie alebo brikety. V tesnej blízkosti záhradného altánku preteká riečka Demänovka. V obkolesení okolitej prírody si na záhrade chaty zahráte futbal či volejbal. Hosťom je k dispozícii parkovanie priamo pri chate na parkovisku.

V lete si zaplávate na blízkej vodnej nádrži Liptovská Mara. Tá ponúka rôzne možnosti, ako využiť svoj voľný čas. Vyblázniť sa môžete tiež v bazénoch alebo na toboganoch Aquaparku Tatralandia či Thermal Parku Gino Paradise Bešeňová. Výletmi po rôznych cyklistických a turistických chodníkoch sa dostanete aj do Demänovskej jaskyne slobody a Demänovskej ľadovej jaskyne, kde spoznáte úžasnú podzemnú prírodu. Zima je tu ideálna na lyžovanie či snowboardovanie. Privítajú Vás tu v najznámejšom lyžiarskom stredisku Jasná, no aj v menších strediskách ako Ski Žiarce - Pavčina Lehota, Iľanovo - Košútovo a Ski centrum Opalisko.

Nádherná príroda Nízkych Tatier a priatelia, rodina či známy sú skvelým spojením toho, ako prežiť krásnu dovolenku v Chate Adam. Tešíme sa na Vás! Hosťom prajeme príjemný pobyt.