Ponúkame Liptov Region Card!

Chata Jana sa nachádza v nádhernom prostredí Nízkych Tatier, v atraktívnej obci Demänovská Dolina pri Liptovskom Mikuláši. Vynikajúca poloha chaty priamo pri vstupe do známeho lyžiarskeho strediska Jasná - Nízke Tatry, kúzelný okolitý les, rozľahlý pozemok s dostatkom súkromia a tečúci potok Demänovka sú skvelými predpokladmi pre strávenie nezabudnuteľnej dovolenky plnej zábavy, relaxu a pohody.

V letnom období si tu prídu na svoje najmä milovníci turistiky, cyklistiky, kultúrno-historických pamiatok aj prírodných krás. Vďaka tradične bohatej snehovej nádielke je toto miesto rajom pre lyžiarov, bežkárov a snowboardistov. Len 6 km od chaty sa nachádza spičkové lyžiarske stredisko Jasná - Nízke Tatry, poskytujúce až 13 lyžiarskych tratí s celkovou dĺžkou 57 km a množstvo kvalitných doplnkových služieb.

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie v Chate Jana s celkovou kapacitou 9 lôžok vrátane prísteliek. Na prízemí objektu je Vám k dispozícii spoločenská miestnosť s krbom, televízorom so satelitným príjmom, rádiom, spoločenskými hrami a pohovkou, využiteľnou ako prístelka pre jednu osobu. Vaše obľúbené domáce jedlá a občerstvenie si tu môžete pohodlne pripravovať v plne zariadenej kuchyni, vybavenej elektrickým sporákom s rúrou, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, kávovarom, hriankovačom, toasterom a jedálenským posedením. Pre dokonalý komfort našich hostí nechýbajú v tejto časti chaty ani dve kúpeľne s toaletami. V podkroví chaty si môžete po celom dni výborne oddýchnuť a načerpať novú energiu. Nachádzajú sa tu celkom 3 spálne, dve 2-lôžkové izby (jedna z nich disponuje aj balkónom) a jedna 4-lôžková izba.

V rozľahlej vonkajšej časti objektu s terasou, vonkajším krbom, krytým altánkom a posedením je ubytovaným hosťom plne k dispozícii taktiež športové ihrisko, trampolína, detské ihrisko či kolky. V prípade záujmu vieme zapožičať hosťom kotlík na varenie kapustnice či gulášu. Pohodlné parkovanie až 3 osobných áut je zabezpečené priamo pri chate.

Pri Vašom nástupe na pobyt Vás srdečne privítame a prevedieme interiérom aj exteriérom chaty, aby ste hneď po príchode mali pocit, že sa vraciate na miesto, ktoré už dokonale poznáte. Radi Vám odporučíme možnosti využitia voľného času návštevou atrakcií v okolí a potom Vás už necháme si vychutnávať Vašu vysnívanú dovolenku. Takže neváhajte a príďte čo najskôr. Tešíme sa na Vás!