Len 30 metrov od vodnej nádrže Ružiná

Chata Ružiná je situovaná v krásnom prostredí rekreačnej oblasti Ružiná, nachádzajúcej sa vo vzdialenosti 3 km od obce Divín. Výborná poloha chaty na veľkom slnečnom pozemku v tesnej blízkosti vodnej priehrady Ružiná (len 30 metrov) je zárukou dovolenky plnej relaxácie a aktívneho oddychu. Spríjemniť Váš pobyt si môžete kúpaním, čĺnkovaním, rybolovom, príjemnými romantickými prechádzkami okolím či zberom lesných plodov a húb. Navštíviť môžete aj kolkáreň v obci Divín, blízky Divínsky hrad alebo novovybudovaný aquapark Novolandia s liečivou termálnou vodou.

Našim hosťom ponúkame celoročne príjemné ubytovanie v útulne zariadenej chate, ktorá disponuje kapacitou 9 osôb. V suteréne chaty máte možnosť využívať priestory garáže s loďkou a ping-pongovým stolom, vináreň s krbom a špajzu. Vstup do chaty je zabezpečený na prízemí objektu, kde je Vám k dispozícii kompletne vybavená kuchyňa vhodná na prípravu vlastného stravovania, kúpeľňa s toaletou a príjemná spoločenská miestnosť s krbom, televízorom a balkónom, ktorá je súčasne využiteľná pre pohodlné prespanie 4 osôb. V podkroví chaty sa nachádzajú dve spálne, menšia dvojlôžková izba a väčšia trojlôžková izba s balkónom. Vykurovanie chaty je riešené prostredníctvom krbov a formou elektrických konvektorov.

Pri chate nechýba altánok s možnosťou vonkajšieho posedenia, grilovania a opekania, dreváreň s pripraveným drevom do krbu a menšie pieskovisko pre Vaše ratolesti. K chate patrí veľký pozemok s možnosťou hrania rôznych loptových hier. Parkovanie je bezplatné priamo pri chate. Tešíme sa na Vašu návštevu.