Dokonalý pokoj s možnosťou jazdy na koni

Chalupu Červeňany nájdete v krásnom horskom prostredí pri potoku, v malebnej obci Červeňany, nachádzajúcej sa v Banskobystrickom kraji. Ak túžite po dovolenke v tichom prostredí s dokonalým pokojom, súkromím a mimo akéhokoľvek ruchu a zhonu, srdečne Vás k nám pozývame. Ideálna poloha chalupy v tesnej blízkosti rybníka a pretekajúceho potoka v kombinácii so zabezpečeným pohodlím ubytovania a peknou veľkou záhradou s detským ihriskom a krytým posedením s krbom je zárukou výbornej rodinnej dovolenky ako aj predĺženého víkendového pobytu v kruhu priateľov.

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie v útulne zariadenej samostatnej chalupe, ktorá je vhodná pre skupinu 4 až 6 osôb. Súčasťou chalupy je jedna 4-lôžková spálňa a spoločenská miestnosť s krbovými kachľami, jedálenskou časťou s posedením, televízorom so satelitom, rádiom a pohodlným posedením na rozkladacom gauči s možnosťou využitia dvoch prísteliek. Na prípravu vlastného stravovania Vám tu poslúži plne zariadená kuchyňa, vybavená kompletným kuchynským príslušenstvom s riadom, elektrickou dvojplatničkou s rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou a mikrovlnnou rúrou. Samozrejmosťou chalupy je kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Príjemne oddýchnuť si môžu hostia rovnako pri vonkajšom krytom posedení v oplotenej záhrade chalupy, kde je Vám k dispozícii záhradný krb, prenosný gril, kotlík a ohnisko. Vaše ratolesti môžete zatiaľ nechať vyšantiť na detskom ihrisku s preliezkami, hojdačkou, šmýkačkou, trampolínou a pieskoviskom. Ozvláštniť Vašu dovolenku si môžete aj jazdou na koňoch a poníkoch, ktorú Vám a Vašim ratolestiam s radosťou poskytneme. Tešíme sa na Vás.


Preferujeme: Rodiny s deťmi