S veľkou terasou s prekrásnym výhľadom!

Chata pod Babou horou je situovaná v krásnom pokojnom prostredí chatovej osady Slaná voda, spadajúcej do katastra obce Oravská Polhora. Nadštandardné vybavenie ubytovania so štýlovou priestrannou terasou s nádherným výhľadom na Babiu horu v kombinácii s výbornou polohou chaty vo vzdialenosti len 10 km od najväčšieho lyžiarskeho strediska v Poľsku (Pilsko - Korbielów) je zárukou dovolenky plnej aktívneho oddychu, športového vyžitia aj dokonalého relaxu a pokoja.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v štýlovo zariadenej chate, ktorá je prispôsobená pre pohodlné ubytovanie 8 až 13 osôb. Chata je ideálnou voľbou pre ubytovanie rodín s deťmi, pričom predstavuje prvú "5-hviezdičkovú chatu na Slovensku."

Príjemný oddych v kruhu rodiny si môžu ubytovaní hostia dopriať v štýlovej spoločenskej miestnosti s pohodlným posedením (s možnosťou jednej prístelky), LCD televízorom so satelitným príjmom, CD a DVD prehrávačom. Zatiaľ čo dospelí si budú vychutnávať v spoločenskej miestnosti romantickú atmosféru pri rozpálenom krbe, ich ratolesti môžu šantiť v krásne zariadenej vedľajšej detskej izbe s maľovacím kútikom a množstvom hračiek. Na prízemí ubytovania je hosťom k dispozícii taktiež kompletne zariadená kuchyňa s možnosťou prípravy vlastných chutných jedál. Pre našich hostí radi zabezpečíme stravovanie v našej reštaurácii Koliba Poľana, kde si môžete pochutnať na starostlivo pripravovaných jedlách nie len zo slovenskej kuchyne, ale aj z iných medzinárodných špecialít.

Spálňová časť chaty je tvorená 4 príjemnými spálňami, umiestnenými na poschodí objektu, pričom v dvoch z nich je možnosť využitia dvoch prísteliek. Súčasťou chaty je rovnako čajovňa a minikuchynka s vinotékou, ktoré sa nachádzajú pri vstupe na priestrannú terasu chaty s vonkajším posedením a očarujúcim výhľadom na okolitú prírodu a hory. Pre zabezpečenie komfortu ubytovania sú Vám v chate k dispozícii dve toalety a dve kúpeľne. Parkovanie Vašich áut je zaistené priamo pri ubytovaní (resp. v garáži). Tešíme sa na Vás.


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí