Štýlový zrub priamo pri lese.

Štýlový Zrub "Pod Pilskom" sa nachádza v krásnom prostredí Oravských Beskýd, neďaleko pokojnej oravskej dedinky Sihelné. Ubytovanie v našom zrube je výbornou voľbou pre návštevníkov preferujúcich dokonalý pokoj, súkromie a oddych s možnosťou turistiky, prechádzky či zberu čerstvých bylín a hríbov.

Ideálna poloha ubytovania, blízko lesa, s výhľadom na Pilsko (1557 m n.m.) a Babiu horu (1725 m n.m.) poskytuje návštevníkom aktívny odpočinok v zimnom i letnom období. Blízko zrubu sa nachádza aj salaš s ovcami, kde ochutnáte pravý ovčí syr. Zaujímavou je tiež návšteva Rio de Klin - slovenského Rio de Janeiro (10 km) alebo aj výlet na Oravskú priehradu (18 km), kde si vychutnáte vodné športy, rybolov a plavbu loďou. Lyžiari sa potešia upraveným svahom v lyžiarskych strediskách Ski Gruniky, Ski Centrum Sihelné, Oravské Veselé, Ski centrum Polhorský Hrádok a Rabčice.

Komfortne zariadený zrub s celkovou kapacitou pre 16 dospelých osôb a 4 deti zachováva tradičné prvky ľudovej architektúry a pritom ponúka romantické a luxusné celoročné ubytovanie.

Na prízemí využijete priestrannú spoločenskú miestnosť s krbom, televízorom so satelitným príjmom, pohodlným gaučovým sedením (vhodné aj ako prístelka nad kapacitu ubytovania) a veľkým jedálenským stolom so stoličkami. Pre prípravu vlastných jedál Vám poslúži kompletne zariadená kuchyňa s indukčným sporákom, elektrickou rúrou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s mrazničkou a umývačkou riadu. Prízemie dotvára jedna 2-lôžková spálňa s možnosťou dvoch prísteliek na rozkladacom gauči. Samozrejmosťou je tiež prítomná kúpeľňa so sprchovacím kútom a samostatná toaleta.

Poschodie je tvorené tromi veľkými 2-lôžkovými spálňami, zakaždým s možnosťou prístelky pre dve osoby na rozkladacom gauči. Dve z nich sú dovybavené balkónmi. Rovnako sa tu nachádza kúpeľňa s rohovou vaňou a samostatná toaleta.

Pre Váš maximálny komfort počas ubytovania sme pripravili saunu na prízemí zrubu, jej využitie a cena po dohode s majiteľom. Na úschovu lyží a bicyklov slúži na to určený priestor v zrube. V exteriéri sú vytvorené výborné podmienky pre relax ubytovaných hostí. Nechýba tu vonkajšie posedenie, gril, kotlík na guláš a ohnisko, kde si opečiete chutné špeciality. Využijete tu aj väčšiu zatrávnenú plochu na hranie rôznych loptových hier, detičky poteší aj prítomné pieskovisko a potôčik.

Tak príďte zaparkovať Vaše autá priamo pred Zrub "Pod Pilskom" a strávte dokonalé dovolenkové chvíle v kruhu najbližších. Tešíme sa na Vás!


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domáce zvieratá