Historická drevenica na samote pri lese!

Prekrásne prostredie, malebná príroda a dokonalý pokoj na Vás čaká v Drevenici Rabčice, ktorá je situovaná na samote, neďaleko obce Rabčice - Sadlova raľa.

Výlety do prírody, okolitých lesov, zbieranie lesných plodov a húb poskytujú telu i duchu harmóniu a pokoj. Okrem turistiky a cyklistiky Vám odporúčame vyskúšať si rôzne vodné športy na Oravskej priehrade, kde si aj zaplávate, preveziete sa výletnou loďou a rybári si dokonale užijú rybačku. Neďaleko drevenice si zalyžujete na svahu Lyžiarskeho strediska Rabčice a v blízkom okolí aj v lyžiarskych strediskách Ski centrum Polhorský Hrádok a Ski Centrum Sihelné.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie a zároveň historický nádych v drevenici z 19. storočia. Ubytovanie je prispôsobené pre pohodlný pobyt 13 osôb.

Obývacia a spoločenská izba na prízemí Vám poskytnú dostatočný priestor pre trávenie spoločných chvíľ pri praskajúcom dreve z krb a posedení na pohodlných pohovkách. Kompletne zariadená kuchynka s výstupom na terasu poteší najmä tých, ktorí si obľúbili domáce jedlá a vlastné špeciality. Vychutnáte si ich v kruhu Vašich najbližších v jedálni. Súčasťou prízemia je historická 2-lôžková spálňa, zariadená v duchu našich predkov. Prízemie dotvára kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Na poschodí chaty sme pre Vás pripravili jednu 2-lôžkovú spálňu s prístelkou a dve 4-lôžkové spálne. Pokojne si tu oddýchnete v oddychovej miestnosti s pohodlným gaučom, televízorom, CD/DVD prehrávačom, rádiom a spoločenskými hrami. Nachádza sa tu aj menší kuchynský kútik s elektrickou dvojplatničkou a chladničkou. Aj na tomto poschodí využijete kúpeľňu so sprchovacím kútom, toaletou a navyše práčkou.

Voľné chvíle si vyplníte hrou stolného futbalu, relaxom vo fínskej saune alebo oddychom v kúpacej kadi. Grilovať, opekať i variť kotlíkový guláš môžete v exteriéri drevenice, kde si posedíte v tzv. kolibe. Pre detičky je na vyžiadanie k dispozícii detská postieľka, stolička a pre vyplnenie ich voľného času sme pripravili detské ihrisko s pieskoviskom, preliezkami, hojdačkami, šmýkačkou a trampolínou. Vaše lyže si pokojne odložíte do osobitnej miestnosti. Parkovanie áut je zabezpečené priamo na oplotenom pozemku. V zimnom období si Vaše autá vybavte snehovými reťazami.

Prežite Vašu dovolenku ďaleko od mestského ruchu, v pohodlí a spoločnosti tých, na ktorých Vám záleží. Príďte teda do Drevenice Rabčice a zažite oázu pokoja. Tešíme sa na Vás!