Chalupa s nádherným výhľadom a kaďou!

Chalupa na Orave je situovaná v krásnom prostredí Oravských Beskýd, v tichej lokalite na okraji malebnej obce Sihelné. Ideálna poloha chaty blízko lesa s nádherným výhľadom na okolie je výbornou voľbou pre všetkých návštevníkov preferujúcich dokonalý pokoj, súkromie a oddych s dostatkom možností na aktívny oddych a turistiku. Spríjemniť Váš pobyt si môžete okrem príjemných prechádzok okolím aj zberom lesných plodov, hríbov alebo využívaním cyklotratí, bežeckých tratí a lyžovaním v blízkom lyžiarskom stredisku.

Našim hosťom ponúkame komfortné ubytovanie v príjemne zariadenej samostatnej drevenici, ktorá je vhodná pre pohodlné ubytovanie až 10 osôb.

V podkroví drevenice sú Vám k dispozícii dve podkrovné spálne s kapacitou 5 lôžok. Prízemie drevenice slúži ako spoločenská časť. Využívať tu môžete útulnú spoločenskú miestnosť s krbom, televízorom so satelitným príjmom, rádiom a DVD prehrávačom. Na prípravu vlastného stravovania Vám tu poslúži kompletne zariadená kuchyňa s elektrickým sporákom, elektrickou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou, toasterom a chladničkou s mrazničkou. Samozrejmosťou ubytovania je kúpeľňa s toaletou.

Pri chalupe sú vytvorené výborné podmienky pre relax hostí. Nechýba tu terasa s možnosťou vonkajšieho posedenia, záhradná hojdačka, gril a ohnisko, kde si môžete opiecť a ugrilovať chutné špeciality. V oplotenej záhrade drevenice je možnosť využitia väčšej zatrávnenej plochy na hranie rôznych loptových hier. K dispozícií je rovnako drevená kaďa vo dvore, poplatok za jej využitie je 100 EUR za pobyt. Parkovanie je zabezpečené priamo pri objekte. V zimnom období sú potrebné snehové reťaze.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí