Pekná drevenička s altánkom a krbom!

Chalupa Božena je situovaná v príjemnom pokojnom prostredí zamagurskej obce Jezersko, vo vzdialenosti 2,5 km od obľúbeného lyžiarskeho strediska Ski Jezersko. Nádherná okolitá príroda Belianskych Tatier a Pienin poskytuje našim hosťom celoročne bohaté možnosti rekreácie a aktívneho oddychu. Vychutnávať si tu môžete príjemné turistické prechádzky, cyklistické trasy či horské túry rôznej obtiažnosti. Spríjemniť Váš pobyt si môžete aj návštevou Jezerského jazera alebo zberom húb a lesných plodov. V zimnom období sú tu vytvorené ideálne podmienky pre všetkých milovníkov bežkového ako aj klasického zjazdového lyžovania, ktorým sú k dispozícii kvalitne upravené zjazdovky miestneho lyžiarskeho strediska Ski Jezersko, prepojeného s lyžiarskym centrom Ski Bachledová. Na dopravu do týchto lyžiarskych stredísk môžete využívať aj bezplatný skibus, stojaci vo vzdialenosti len 50 metrov od ubytovania.

Celoročne Vám ponúkame útulné ubytovanie v našej štýlovej dreveničke s celkovou kapacitou 8 lôžok, ktorá predstavuje výbornú voľbu pre všetky rodiny s deťmi a ľudí, vyhľadávajúcich tiché prostredie s dokonalým súkromím. V prízemnej časti drevenice je Vám k dispozícii príjemná spoločenská miestnosť s kachľovou pecou, televízorom so satelitom, DVD prehrávačom a pohodlným posedením. Spoločenská miestnosť je zároveň prepojená s kompletne zariadenou kuchyňou s jedálenskou časťou, v ktorej Vám na prípravu vlastných chutných jedál poslúži elektrický sporák s rúrou, chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica a kávovar. Na prízemí objektu je umiestnená taktiež jedna 2-lôžková spálňa ako aj komfortná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Schodmi sa dostanete na poschodie ubytovania, kde sa nachádzajú ďalšie dve spálne, jedna 2-lôžková izba a druhá väčšia 4-lôžková izba s balkónom.

Počas Vášho pobytu u nás si zároveň výborne oddýchnete v záhradnej časti dreveničky, kde je pre Vás pripravený altánok s posedením s možnosťou grilovania na záhradnom krbe. Nechýba tu ani kotlík a kotlina na prípravu výborného gulášu či dve záhradné hojdačky. Príjemne posedieť si môžete aj na verande dreveničky, odkiaľ budete mať pekný výhľad na celú záhradu. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri ubytovaní.