Biliard, stolný futbal, krb, altánok...

Chata Eva sa nachádza v známej rázovitej obci Jezersko v Zamagurí, obklopená nádhernou prírodou Pienin a Belianskych Tatier, neďaleko Chodníka korunami stromov a lyžiarskeho strediska Bachledka Ski & Sun.

Chata Eva Vám ponúka príjemné ubytovanie v 2 samostatných spálňach s vlastnou kúpeľňou s toaletou a 1 apartmáne. Obe sú štvorlôžkové s dvoma manželskými posteľami. Druhá zo spálni disponuje navyše dvoma prístelkami v podkroví, do ktorého sa vchádza priamo zo spálne. Všetky spálne sú vybavené rádiom, rýchlovarnou kanvicou a vlastným sociálnym zariadením. Apartmán má spálňu s manželskou posteľou, televízor so satelitným príjmom, vybavenú kuchynku a vlastné sociálne zariadenie. Aj apartmán ponúka možnosť ďalších dvoch prísteliek v podkroví. Maximálna kapacita chaty je teda až 14 osôb a počas sezóny sa prenajíma iba ako celý objekt.

Na prízemí je situovaná spoločenská miestnosť - obývačka s biliardom, televízorom so satelitným príjmom s plochou obrazovkou, posedením a krbom, ktorý navodí krásnu atmosféru a zohreje po dobrej lyžovačke. Na prízemí sa tiež nachádza spoločná, kompletne vybavená kuchyňa s jedálňou, ktorá ponúka možnosť vlastného stravovania. Spoločenské priestory na prízemí disponujú vlastným vchodom, čo zabezpečí dokonalé súkromie pre hostí v spálňovej časti. Spálne sú prístupné vonkajším schodiskom.

Príjemné letné večery strávite s priateľmi a rodinou v altánku s posedením, grilom a kotlíkom na guláš. Pre deti máme pripravené ihrisko - hojdačku, šmýkačku, pieskovisko a trampolínu, kde sa môžu zabávať a rodičia môžu relaxovať v altánku alebo na terase.

Prostredie poskytuje množstvo možností na dovolenku počas celého roka. V lete si vychutnáte nádhernú prírodu Belianskych Tatier a Pienin. Jezerské jazero je od chaty vzdialené približne 3 km. Priamo z obce je možné navštíviť Chodník korunami stromov a vychutnať si výhľad na okolie. V zime si zalyžujete v lyžiarskych strediskách priamo v obci na Bachledka Ski & Sun. Počas zimnej sezóny premáva Ski bus v obci bezplatne, od prvého záchytného parkoviska na začiatku obce ku dolnej stanici vleku a sedačky. Zastávka Ski busu sa nachádza 15 metrov od chaty. Po celodennej túre alebo lyžovačke Vám padne vhod relax v Termálnom kúpalisku Vrbov, AquaCity Poprad alebo v neďalekom Poľsku v Bialke Tatranskej.

Tešíme sa na Vašu návštevu.