Útulná drevenička s kachľovou pecou

Domček Magurečka predstavuje menšiu typickú zamagurskú dreveničku, nachádzajúcu sa v krásnom prostredí rázovitej obce Jezersko pod hrebeňom Spišskej Magury. Ideálna poloha dreveničky pri hospodárskom dvore zaručuje pre milovníkov vidieka mnohoraké vyžitie. Na svoje si tu prídu aj rodinky s malými deťmi, ktoré poteší v areáli hospodárskeho dvora pohľad na rôzne domáce zvieratá, ktoré už ťažko vidieť na dedinách.

Krásna okolitá príroda ponúka hosťom celoročne bohaté možnosti na turistiku, cyklistiku či zber lesných plodov. Spríjemniť Váš pobyt si môžete aj výletom k Jezerskému jazeru. V zimnom období si tu vychutnávate skvelú lyžovačku v blízkom lyžiarskom stredisku Ski Bachledova dolina - Jezersko. Ďaleko to nebudete mať ani k trojici obľúbených lyžiarskych stredísk v Ždiari.

Samotná drevenička, ktorá je ideálna pre ubytovanie 4 až 5 osôb, vychádza zo vzoru typických dreveníc staršej generácie. Na jej prízemí je Vám k dispozícii spoločenská miestnosť s televízorom so satelitným príjmom, ktorej súčasťou je zároveň plne vybavená kuchynská časť s kachľovou pecou, elektrickým sporákom s rúrou, rýchlovarnou kanvicou a mikrovlnnou rúrou. Súčasťou prízemia je rovnako kúpeľňa s vaňou a toaletou ako aj predsieň s chladničkou, kde je možné skladovať lyže či bicykle.

Poschodie dreveničky je tvorené dvomi útulnými 2-lôžkovými spálňami, pričom v jednej z izieb je možné využiť pre prespanie ďalšej 5. osoby aj prístelku vo forme rozkladacieho kresla. Nechýba tu ani druhá samostatná toaleta. V priestoroch celej dreveničky je zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Príjemne oddýchnuť si môžu hostia taktiež pri vonkajšom posedení v altánku s možnosťou varenia kotlíkového gulášu. Pre Vaše ratolesti je tu pripravené pieskovisko, šmýkačka, trampolína či hojdačka. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri dreveničke.

Veríme, že si u nás výborne oddýchnete a pri ďalšej Vašej návšteve tohto malebného kraja nás opäť radi navštívite. Tešíme sa na Vás.