Drevenica neďaleko lyžiarskeho strediska

V známej dedinke Jezersko, ktorá sa nachádza v okrese Kežmarok, je situované naše príjemné ubytovanie v Drevenici Magurka.

Medzi zaujímavé možnosti pre strávenie voľných chvíľ v okolí Jezerska zaručene patrí turistika k Jezerskému jazeru, po Spišskej Magure, do Vysokých Tatier i Pienin. Ak sa zaujímate o kultúru a históriu určite zájdite aj do Červeného Kláštora, Kaštieľa v Spišských Hanušovciach alebo k Hradu Niedzica v obci Niedzica-Zamek. Len pár kilometrov od ubytovania si môžete dobre zalyžovať v známom lyžiarskom stredisku Bachledka Ski & Sun. Okrem lyžovania a snowboardovania si tu užijete aj 26 kilometrov bežeckých tratí.

Celoročne Vás veľmi radi privítame a ubytujeme v drevenici, ktorá disponuje celkovou kapacitou pre 11 osôb. Partie priateľov, známych i rodinky s deťmi si v našom ubytovaní určite prídu na svoje.

V spoločenskej miestnosti s krbom, televízorom so satelitným príjmom, rádiom s CD prehrávačom a jedálenskými stolmi so stoličkami môžete tráviť spoločné chvíle v kruhu najbližších. Na prípravu vlastných jedál Vám poslúži zariadenie v kompletne vybavenej kuchyni na prízemí a doplnkovo využijete aj kuchynku na poschodí. Pohodlne sa vyspíte v dvoch 2-lôžkových spálňach, jednej 3-lôžkovej a jednej 4-lôžkovej spálni, ktoré disponujú manželskými posteľami. Súčasťou ubytovania sú aj dve kúpeľne so sprchovacími kútmi. Samozrejmosťou sú rovnako 2 samostatné toalety a jedna toaleta prepojená s kúpeľňou. V celom ubytovaní je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Počas pekný dní si posedíte v altánku, na záhradnej hojdačke alebo pri ohnisku, kde si opečiete dobroty, uvaríte dobrý kotlíkový guláš či ugrilujete rôzne špeciality na grile. Tých najmenších poteší detské ihrisko s trampolínou, pieskoviskom, preliezkami a detským bazénom. Zaujímavosťou je možnosť objednať si mlieko, domáci syr, korbáčiky alebo oštiepky priamo u majiteľov na ich gazdovskom dvore. Autá si pohodlne zaparkujete priamo pri chate. Už teraz sa tešíme na Vašu návštevu!