Nadštandardná chata na okraji obce

Chata Bea sa nachádza v známej dedinke Jezersko v regióne Zamagurie a Pieniny. Chata je situovaná v tichej časti obce v blízkosti lesa. Kapacita chaty je 10 osôb. Ubytovanie ponúkame v dvoch 4-lôžkových a jednej 2-lôžkovej izbe. Samozrejmosťou je kúpeľňa so sprchovým kútom, umývadlom a WC. Chata má k dispozícii veľkú spoločenskú miestnosť s vybaveným kuchynským kútom. V spoločenskej miestnosti sa nachádza krb, televízor so satelitom, posedenie a jedálenský stôl. V kuchynskej časti sa nachádza plynový sporák s elektrickou rúrou, chladnička, mikrovlnka a rýchlovarná kanvica.

Pri chate je kryté posedenie s ohniskom a grilom. Parkovanie majú hostia zabezpečené v uzavretom dvore priamo pri chate. Naša chata na Jezersku je vhodná pre všetkých ľudí vyhľadávajúcich kľud a pokoj, rodiny s deťmi, turistov a lyžiarov.

V letnom období je poloha chaty ideálnym východiskom nielen na túry po Spišskej Magure alebo návštevu Jezerského jazera ale aj pešie túry do Pienin a Vysokých Tatier. Poloha chaty je vhodná aj na výlety za poznaním kultúrno-historických pamiatok Spiša (Červený kláštor, hrad Niedzica, Kežmarok) alebo návštevu okolitých termálnych kúpalísk.

V zime je obec lákadlom pre lyžiarov. V hornej časti Jezerska sa nachádza 4-hviezdičkové lyžiarske stredisko Ski Bachledova. Stredisko sa rozprestiera na južnom a severnom svahu Spišskej Magury s nádhernou panorámou Belianskych Tatier. Ski Bachledova ponúka fantastickú rodinnú lyžovačku s celosezónnou garanciou snehu, 4-sedačku Jezersko, 3-sedačku Bachledova dolina, 9 vlekov, 13 zjazdoviek v dĺžke 11 km vo všetkých druhoch obtiažnosti, ktoré sú pravidelne upravované. Okrem zjazdového lyžovania tiež môžete využiť 26 km bežeckých tratí.


Neakceptujeme: Domáce zvieratá